Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek ovuláció...

Sikerült valakinek ovuláció elött 2-3nappal teherbeesnie?

Figyelt kérdés
A tojásfehérjés folyásom most hamarabb kezdödött a ciklus 11.napján együtt is voltunk.Aztán tegnap a ciklusom 14.napján fehér folyás jelentkezett és görcsöltem is ,máskor mindig egyszerre jelentkezik a 14.napon.Ráadásul férjem elutazott csak pénteken jön haza.
2016. ápr. 6. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szinte biztos, hogy ovu előtt 2-3 nappal lettem terhes. Hasonló okokból nem tudtunk máskor együtt lenni.
2016. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első!Köszi,hogy reményt adtál.Fiu vagy lány lett?Az első gyermekemnél pont ovukor voltunk együtt és fiú lett.
2016. ápr. 6. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tojásfehérje 11. Napon jelentkezett, néhány nap múlva következik be az ovu. És ugye tojf azt a "célt" is szolgálja,h ovuig életben maradjanak a kiskatonák. Úgyh simán lehetséges :)
2016. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még nem tudni, nagyon korai a terhesség, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Állítólag ilyenkor a lány esélyesebb. :)
2016. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)


Két és fél nappal ovu előtt sikerült, tuti akkor mert vezettem a hőmet és utána stop volt mert nagyon lányra gyúrtunk...gyönyörű, vagály kisfiunk lett :D

2016. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek és köszönöm!!!😙
2016. ápr. 6. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerűlt.Ma teszteltem pozitivat!!!
2016. ápr. 18. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, gratulálok kérdező! :) Boldog babavárást!
2016. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 19. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!