Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy 1,5 héttel...

Miért van az, hogy 1,5 héttel nemvárt előtt minden terhességi tünetet produkálok?

Figyelt kérdés

Gyenge vagyok, fáradt, szédülök, hányingerem van, alig eszek,aztán meg mindent, görcsölök,10 órát alszok, feszülnek a melleim.

Tisztában vagyok, hogy terhességi tünet nem lehet, vagyis nem valószínű ilyen korán, de akkor mi a fene lehet?

Elmegyek orvoshoz, de csak hétfőn rendel, addig mit tegyek?

Mi lehet az oka?


2016. ápr. 7. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság pl??
2016. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Akár terhes is lehetsz, ha az elözö menzesz után azonnal teherbe estél - mert nemcsak félidöben lehetséges a terhessség, hanem a ciklus bármeliyk napján is.


Meg lehet egész más oka is. VIszont ha tüneteid vannak, akkor egy korai teszt már kimutatná a terhességet.

2016. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkettőtöknek igaza lehet!

Próbálok valami vitamint teszdni, többet levegőn lenni.

Teszttel várok, meg hát úgyis elmegyek azért orvoshoz hétfőn!

2016. ápr. 7. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
A teszt a tünetek elott már, vagy azzal egyidőben kimutatja a terhességet mert a tüneteket is és a pozitív tesztet is a HCG okozza. Szóval ha ezek terhes tünetek, nyugodtan tesztelhetsz, ha negatív akkor nem vagy terhes, legalábbis a tünetek mástól vannak.
2016. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Lehet mégis tesztelek

2016. ápr. 7. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már ezeket érzed a reggeli elsőt sem kell megvárnod!tesztelhetsz nyugodtan! Nekem nemvárt előtt 3nappal esti pisiből egyértelmű pozitív lett. Drukkolok! :) írd meg az eredményt!
2016. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Este hazaérek megcsinálom. Feltétlen megírom ☺

Köszönöm

2016. ápr. 7. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet egy vírus!

A mellfeszülés pedig simán lehet a ciklus velejárója. Nekem is általában 1, másfél héttel menzesz előtt feszülnek a melleim.

2016. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett a teszt eredménye?
2016. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó reggelt. Megvártam a reggeli első vizeletet, hogy azért mègis.

Hatalmas negatív!!

Hétfőn doki! Addig is bízok, még összejöhetett a baba 😊 .

11 nap múlva lesz a nemvárt.

Izgulok ☺

Köszönöm, hogy segítettél.Nem voltam egyedül ☺

2016. ápr. 8. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!