Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak ha barátnőm azt...

Mit csinaljak ha barátnőm azt hiszi hogy terhes igy hogy egy csomo oka lenne az ellenkezőt feltételezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit mondjak baratnomnek es hogy gyozzem meg hogy nincs igaza. Azt hiszi hogy terhes annak ellenere hogy megcsinált 11db tesztet es a 9. héten volt hasi ultrahangon is de az orvos nem látott semmit. Ezenkivul háromszor menstrualt. Igaz, sokszor van rosszul es nott talan egy picit a hasa de szerintem csak attol hogy egsznap otthon van es tanul. Amugy most lenne a 15. het vegen! Mit mondjak vagy mit csinaljak hogy elhigyje?

2016. ápr. 8. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Semmit. Majd észreveszi, hogy mégsem szül.


De azt megkérdezhetnéd, hogy volt-e a genetikai vizsgálton (12. héten kellene), védőnő adott-e neki kiskönyvet, és tudja-e a nemét, ja és mi a szülés várható időpontja...

2016. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez igy vicces de engem kezd nagyon megijeszteni ez a dolog! Néha annyira meggyőző hogy mar én is elhiszem hogy szar volt az osszes teszt hulye az orvos es ügye masnal is elofordult mar hogy menstrualt terhessege alatt... De józan ésszel persze tudom hogy hulyeseg
2016. ápr. 8. 11:09
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudod meggyőzni. Volt ilyen ismerősöm. Kizárt az életéből,mert aztmondtam,hogy a teszt is negatív,a doki szerint sem terhes,nyugodjon meg és ne rugózzon ezen mert sajnos nincs baba. Komolyan kedvesen mondtam neki. Azóta nem beszél velem,mert hogy ő érezte,biztos hogy baba van...

Ez 2 éve volt. Azóta sincs baba,lelkileg nem tudom hogy bírja.

Nem tudsz rá hatni. Az a baj,hogy ha ennyire beleélte magát,akkor már álterhes is lehet és ezért nől a hasa meg vannak tünetei. Férje mit szól?

2016. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 9. Héten a doki uh-n nem látott semmit, akkor mendemonda ide-oda, menstruáció mellett Nem terhes. Ez sosem volt meglepő, a kérdés, hogy miért beszéli ezt be magának ill. Neked?


Vannak lelki betegségek, ahol s nők terhesnek képzelik magukat és némely tünetet is mutathatnak, megnő a has, mell, elmarad a menses akár, tej képződik, hánynak stb. De itt pszicholögus tud segíteni. Nézz utána ilyen segítségnek.


És próbáld meg támogatni, mellette lenni, mert valamilyen problémára hívhatja így fel a figyelmet.

2016. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nincs férje, szakitott a barátjával is es konkretan retteg hogy terhes... Sirva kel, sirva fekszik kb... Azt mondta o érzi hogy terhes meg hogy fajnak a mellei es szédül meg hogy besűrűsödött a haja közbe meg torik nagyon es Elvileg ez is annak a jele. Azt mondta a nem tud megnyugodni, biztos nem látta az orvos komolyabb vizsgálatot meg nem csinalt
2016. ápr. 8. 11:27
 6/24 anonim ***** válasza:
Higgadtan,kedvesen ülj le vele és kérd meg,menjetek el pszihológushoz. Kísérd el még egy nőgyógyaszhoz(másikhoz) ha nem akar pszihológushoz menni. Te kérj időpontot és beszélj az orvossal a rejtett gondokról,akkor másképp kezeli majd. Támogatóbb lezz.
2016. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Magyaráztam mar neki, hogy 99% az esély hogy nem terhes . Javasoltam a masik orvost is, azt mondta nem megy mert nem szeretne biztosra tudni hogy terhes. A pszichologust pedig fel sem merem hozni
2016. ápr. 8. 11:34
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"zt mondta nem megy mert nem szeretne biztosra tudni hogy terhes."


Hűha, ez már pszichiáterért kiált. Megkérdezted, hogy ha elkezd nőni a hasa és beindul a vajúdás, arról se akar majd tudomást venni?

Illetve nem értem, hogy abiológiából tényleg ennyire fogyatékos, hogy szerinte egy 15 hetes terhességet nem látna az orvos? Azt még a sarki fűszeres is látná ultrahangon.

2016. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
9 hetesen volt orvosnál . En nem neveznem fogyatakosnak csak fel. Annyi mindenről lehet hallani igy a terhesség kapcsán hogy nem derioz ki hogy az stb
2016. ápr. 8. 11:53
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Huhhaaa ez mar sulyos. Beszelgess vele,hogy ha tenyleg ugy erzi baba van a dologba,muszaj elmennie orvoshoz,mert a mensije miatt akar mehen kivuli terhesseg is lehet,azt viszont ha nem tavolitjak el,belehalhat! Ugyanis a mehenkivuli terhesseg eredmenyezheti azt,hogy baba van,megis megjon neki! Hatha ezt majd beveszi es megijed kicsit. Te pedig elotte akkor beszelj a dokival,hogy mi a helyzet. En is ajanlom a pszichiatert egyebkent,mert ez mar beteges!
2016. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!