Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan furcsán érzem magam,csak...

Olyan furcsán érzem magam,csak szédölgök, hányingerem (nagyon sokszor) van! És lehet bután hangzik de érzem a melleimet, mellbimbóim tapintásra érzékenyebbek! Éjjel sokszor felébredek ha hason fekszem mert fájnak! Terhesség vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk rendszresen,nem is védekezünk!Oktober 2.án nem kellene megjönnie!
2008. szept. 22. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! egy cipőben járunk, csak nekem 4-én nem kellene megjönni. Az a legbiztosabb ha vársz, és majd tesztelsz. még korai lenne szerintem ez terhességi tünetnek. de peteéréshez közel vagy még(ha jól számolom) és azt érezheted. De kívánom, hogy terhes legyél, majd írd meg mi lett.
2008. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Elképzelhető,hogy terhes lehetsz ha nem védekeztek.Terhesség legfőbb jelei a hányinger.Várd meg az Október 2át és ha nem jön meg csinálhatsz tesztet.

Sok sikert kívánok a babához!

2008. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok mindketten, mert ha megjön, amit ne adj isten, akkor csalódnotok kell és azt nem akartok, ugye?

De szorítok hogy babásak legyetek.

2008. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
en is pont ugyan ebben a cipöben järok mint te!ugy szurkäl a mellem meg a hasam,es en is okt.elejere nem värom.azert nagyon szurkolok nektek-magunknak! :)
2008. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom, hányinger ilyen korán nem jelentkezik még. Vagy beképzeled, vagy mástól van hányingered. Nekem múlt hónapban vilt ilyen. 5 napot késett is, de negatív tesztek után meg is jött. :-(
2008. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én is másodikára nem várom,de semmit nem érzek.

Nekem ez a harmadik terhességem lenne,de ilyen korán semmi tünet nincs:)Ez a pé miatt volt.

Mensi előtt 2-3 nappal lehet!

Kívánom,hogy baba legyen!:)

2008. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Én csinálnék egy tesztet, lehetsz terhes.
2008. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam, nyilalt a hasam, fájt a mellem, alig tudtam hason aludni.


nekem az elmaradt után "mosttutimegjött" érzésem volt 5 napig, mikor is vettem tesztet. és ott van ;)


drukkolok Nektek, h legyen bébi :)

2008. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
4.válaszolo!Nagyon drukkolok hogy baboka legyen!!:)
2008. szept. 22. 21:39
 10/22 A kérdező kommentje:
Meg mindenkinek aki szeretne babát!!!
2008. szept. 22. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!