Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan furcsán érzem magam,csak...

Olyan furcsán érzem magam,csak szédölgök, hányingerem (nagyon sokszor) van! És lehet bután hangzik de érzem a melleimet, mellbimbóim tapintásra érzékenyebbek! Éjjel sokszor felébredek ha hason fekszem mert fájnak! Terhesség vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk rendszresen,nem is védekezünk!Oktober 2.án nem kellene megjönnie!
2008. szept. 22. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, de jó, sokan összejöttünk, nekem is szúrkál a hasam, meg mintha meg akarna jönni, görcsölget, pé óta fehér folyásom van, amire azt írták, hogy terhességre is utalhat. Egyébként nekem is a 3. terhességem lenne, ha összejött. Az első kettővel egyáltalán nem foglalkoztam magammal és mindkettő elsőre összejött, most meg egyfolytában ezen jár az agyam.
2008. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez már egy igazi fórum! első válaszoló vagyok, nekem is szurkál a hasam, de semmi mást nem érzek. (vizsgálgatom a páfrányaimat szorgosan, amik még vannak.) 4. hónapja próbáljuk, mostmár nagyon jó lenne.

szorítok mindenkinek!

2008. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én egy új válaszoló vagyok és nekem is szurkál a hasam. :)))

Viszont a mellem peteérés után elkezdett fájni, ahogy mindig is szokott, de mára elmúlt. Nekem szept. 27-én kellene (illetve nem kellene)megjönnie.

2008. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én már válaszoltam, de most újra olvastam, hogy ki mit írt, nagyon jó, mindenkinek szúrkál a hasa, nagyon remélem, hogy babadömping lesz az elkövetkező hetekben. Esküszöm lányok szívesen összejönnék veletek, mi aztán tudnánk dumálni, lenne téma. Én is most már szédülök is, hányingerem is van, meg hasmenésem, még a hasamat is nagyobbnak látom :), már szerintem beképzelek mindent, meg az idegtől van hányingerem, hasmenésem, meg a hasam is attól görcsöl. Én okt. elejére nem várom, de addig diliházba kerülök. Én egész nyáron terhesnek képzelem magam, de most érzek először tényleg tüneteket. Ha most se vagyok az, csalódott leszek, de nagyon.
2008. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
HUUU!Nagyon jo hogy igy összejöttünk!!!Mindenki irjon ám hogy mi lett vele!Köszönöm hogy ennyien megprobáltatok segíteni!!!Puszi!
2008. szept. 23. 22:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. De jó, hogy ti már érzitek, nekem még semmi, kicsit talán többet pisilek, meg szúrkál a hasam, de ez máskor is szokott. Ami icipici remény, hogy vannak még páfrányaim a mikorszkópon, az jót jelenthet? Ki mit érez? okt. 4-re nem várom. köszi lányok, és minden jót mindenkinek!
2008. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nkem egyre jobban fájnak a melleim!Tegnap volt egy minimális barna folyásom!A szédülés elmulott kicsi hányinger néha!De a melleim....!

Remélem én is mindenkinek össze jön a baba!!!:)

2008. szept. 24. 22:58
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok lányok? Nekem még van egy napom, de már nem bírtam és teszteltem, sajna negatív, de a hőmben még reménykedek, mert az még nagyon jó, (37,3). Drukkolok nektek is!
2008. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 09-22 19:41 -es válaszoló vagyok!Van 2 pozitív tesztem,igaz halvány mindkettő,de szemmel jól látható!:)

2008. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak gratulálok! előtted lévő voltam. nálam még semmi, hasfájáson és 1 napos késésenkívül.
2008. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!