Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő injekció, nálad...

Tüszőrepesztő injekció, nálad hogy történt?

Figyelt kérdés

2. hónapom clostyval ma voltam control UH-n van egy 10*10 es és egy 15*15 -ös domináns tüszőm.Felírt a doki tüszőrepesztőt és vár vele holnap vissza ,hogy beadja.

Hogy megy az egész,mire számíthatok?



2016. ápr. 12. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 1-jén volt inszemünk. Clostyt és menopur injekciót kaptam a ciklus első felében. 12 napon volt UH. Mondta a doki, hogy este 10-kor adjam be a tüszőrepesztőt (ez volt szerda este), és pénteken volt az inszem. Nálunk a férjem adja be a szurikat, én képtelen lennén magamnak beadni.
2016. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Babu79 ***** válasza:

Hogy ment kérdező? Inszemhez vagy lombikhoz vagy terminált együttléthez kellett? Hogy állsz?


1-es válaszoló, veled mi a helyzet? Sikerült az inszem? Remélem igen!

2016. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia.Terminált együttlét,hát mit ne mondjak kíváncsi leszek.Asszisztens hölgy adta be doki meg közölte ,hogy holnap hajrá ,,receptre" együtt lenni :)


Kellemes nem volt,de túléltem csak az zavart ,hogy nem láttam ahogy babrál a seggemnél :D Tegnap is fájt csöppet a hasam de ma leakart szakadni sokszor,gondolom fejtegeti kifele a hatását.

2016. ápr. 15. 18:02
 4/13 Babu79 ***** válasza:

Kedves kèrdező,

nekem tegnap volt a 2. inszem.

Sajnos az első nem sikerült, de majd ez! :-D Mi is nagyon beleadtunk mindent apával ;-) ... Drukkolok, hogy összehozzátok a babát!

2016. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia 2-es válaszoló, ha még olvassátok. Én ma teszteltem egy negatívat. :-( Kezdem feladni. Várok még pár napot, addig használom az Utrogestan-t, ha akkor is negatív, akkor megyünk a következő inszemre. :-(
2016. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Babu79 ***** válasza:
Jaj nagyon sajnálom! De ne add még fel! Amig nincs vérzés, van remény! Tesztelj kétnaponta, ha nem jönne meg! Lehet, hogy csak lassabban erősödik nálad a hcg. Bár ilyenkorra már én is nagyon kikészülök, sok ez a stressz, amivel ez jár, és valahogy csak akkor nyugszok meg, ha megön. És egyidejüleg össze is roppanok... aztán belémhasit az a pozitiv gondolat, hogy uj hónap uj esély a várva várt babára! És ez csodálatos érzés! Ennél már csak a pozi teszt lehet még csodálatosabb! -remélem hamarosan én is megtapasztalhatom ezt, de tiszta szivből kivánom, hogy neked napokon belül meglegyen. Van valami tüneted esetleg?
2016. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Aranyos vagy, hogy érdeklődsz. Sajnos ma is negatívat teszteltem. Nagyon el vagyok keseredve, 38 éves vagyok. Holnap szerintem felhívom a meddőségit, hogy elmehetnék-e egy vérvételre. 2 éve "elfelejtette" mondani az orvos, hogy amíg használom az Utrogestan-t, addig nem fog megjönni. Én pedig csak reménykedtem, reménykedtem. Egyébként sajnos semmi tünetem nincs. Te hogy vagy? Van bármilyen tüneted is? Legjobb barátnőm húga járt úgy, hogy szintén inszemináció után, a nemvárt napjától számítva 2 hétre rá lett csak pozitív a tesztje. Talán azért is reménykedek... Na mindegy, majd a vérvételen kiderül. Neked meg szorítok! :-)
2016. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát kitartás :)


30-ára nem várom,valamelyik nap tesztelek egyet mert kíváncsi vagyok,hogy kiürült-e már a repesztő.

Mindenki azt mondja nekem is ,hogy ne idegeskedjek,görcsöljek rá,hát minden bunkóságot félretéve ha Ők járnának ennyit dokihoz ,bennük matatnának és nekik jönne meg minden hónapban hosszú -hosszú ideje kiváncsi lennék mit szólnának...Valahol kezdem feladni.


Férjemmel még a kivizsgálásos időben abban ,,állapodtunk" meg,hogy nem hadjuk a másikat el akár mi is legyen.De kezdem úgy érezni hogy akármennyire is szeretem és Ő is engem lehet hogy el kell engedni...

2016. ápr. 18. 07:01
 9/13 Babu79 ***** válasza:
Jaj kèrdező, nagyon sajnálom, hogy ennyire magas alatt vagy! De csak fel a fejjel!!! Mèg nincs veszve semmi! Mèg nem jött meg! Holnap talán majd picit jobbnak látod a dolgokat! Az a legfontosabb, hogy ti szeretitek egymást! Kitartááás!!! Ès hidd el, èn pontosan tudom, mit èrzel! Azèrt vagyunk itt, hogy átsegítsük egymást ezeken a nehèzsègeken! Csak pozitívan! ;-)
2016. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Babu79 ***** válasza:
Szia kérdező, hogy vagy? Tünetek?
2016. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!