Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-ére nem várom, de olyan...

17-ére nem várom, de olyan más most minden! Ennyire be lehet magyarázni a babát a pocakba? Vagy tényleg baba?

Figyelt kérdés

A tényleg baba kérdés persze költői volt, mert nem láttok belém,de annyi félét érzek és annyira félek a negatív tesztől....de már lassan a pozitív tesztől is!

Kavarog bennem minden érzés!Párommal jó ideje próbálkozunk,de most mintha ... mintha sikerült volna.17-re nem várom,mellem nagy és fáj(tudom ez lehet pms-is)és viszket is,hasam nem görcsöl inkább szurkál,feszít,nyom,sokszor a hüvelyebme nyilal.és olyan sírós lettem!Tegnap szegény párom azt kérte halkítsam le kicsit a tv-t és ezen sírtam nagyon!Aztán jót nevettünk. :) Álmos vagyok, és minden éjjel fel kell kelnem pisilni,úgy 4 napja.

Tény nagyon szeretnénk, igen vágyom rá!De valyon szerintetek ennyire bele lehet magyarázni a babát a pocakba?

Istenem....add,hogy baba legyen :(


2016. ápr. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyire, sőt még jobban is bele lehet képzelni! :) Tényleg nem látunk beléd, de kívánom a legjobbakat! :)
2016. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom mit érzel,én is 17 re várom a menszim,de én érzem h nem sikerült:(Sajnos igen a tüneteket lehet nagyon is produkálni,ha nagyon vágyunk babára már a ciklus felétől érezhetjük,mert annyira vágyunk rá:(Drukk h neked baba legyen!:)
2016. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tény nagyon szeretnénk, igen vágyom rá!De valyon szerintetek ennyire bele lehet magyarázni a babát a pocakba? "


Vajon...a pocakba a párod dolgozza be,az agyadba meg te magyarázod bele...

Hát, legyen úgy!

2016. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első jel 6 nappal nemvart előtt a mell picit duzzadtabb vvolt es picit fajt. Másnap jobban. Nekem elotte nem fajt soh. Igy negy nappal nemvart előtt csinaltam eg tesztet. Pozi lett 😊
2016. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,a drukkor!

Gratulálok akinek összejött :)

Kedves második, köszönöm, és oda is megy a drukk...írd majd meg mi lett!Szorítok :)

2016. ápr. 13. 15:09
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindeféle érzések kavarognak bennem!

Ha most se jön össze,és mindezt bemagyaráztam, akkor egy időre félreteszem ezt a projektet! :(

2016. ápr. 13. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen tünetek csak jóval a kimaradt menzesz után ennyire intenzívek, valakinél még ennyire sem :) Nekem ekkorra már vot pozi tesztem, de a cicifeszülésen kívül semmi nem volt az égvilágon hetekig :)

No de én is megéreztem, hogy sikerült, nem testileg, csak nyugodtság töltött el, valahogy éreztem, hogy nem kell aggódni, most sikerült. Ebben hiszek, hogy így lehet érezni :) De a többi tünet szerintem csak rizsa ;)

2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mandiga ***** válasza:

Én mióta babát szeretnék, a ciklusaim, a hormonjaim is megbolondultak. Rágörcsöltem nagyon, és ez nem jó. Már feladtam, és úgy gondolom, ha akar jön, ha nem, hát nem. Nekem már van gyerekem.

Terhesség leg elején, semmit nem éreztem, kimaradt menzesz körül enyhe nyomásra nagyon érzékeny volt a hasam alja, gondolom a méhem ahogy nagyobbodot. Hányinger, hnyás csak a 8. héten jött, de akkor bőven. Én nem tapasztaltam sem cicifájást, se beágyazódási vérzést, semmi különöset. A nők sajnos tényleg hajlamosak mindent bemagyarázni,és minden apró jelet terhességnek venni.

2016. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia Kedves kérdező!Teszteltél?Nekem nem jött meg,puffadok:)Szokott 1-2 napot csúszni,szerintem most is az lesz.Neked sikerült? 2 válaszoló
2016. ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves vagytok nagyon!

Nem jött még meg, de szerintem megfog. Tegnap elkezdtem enyhén barnázni.A teszt pedig negatív!

Úgy érzem most se jött össze :(

2016. ápr. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!