Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát akarunk. Ha az átlag...

Babát akarunk. Ha az átlag hőm 35,5-36 között mozog a 36,4 már lehet "hőemelkedés"?

Figyelt kérdés

Első hó h mertem a hőmet. Tesztet is csináltam csak kíváncsiságból, nem mérvadó mert a minden nap új próba hívei vagyunk. Anno sem voltam forró verű de az átlag hőm a fent leírt volt mindig. Tegnap óta viszont 36.4.

Nem akarok beleszólni magamnak semmit. Jovo hetre nem varom, 23-28 napos ciklusok, teszt nem volt egyértelműen 100% számomra de a 10. Napon erősebb volt utána negatív. Kb 15. Naptól szurkalodott de nem nem egyoldalian, azóta is minden nap tompán néha erősebben.


Szívesen hallgatok még tapasztalatokat. Esetleg ki nem várja mostanában és teszteredményeket :)


2016. ápr. 15. 05:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Bebeszèlni*
2016. ápr. 15. 05:26
 2/7 anonim ***** válasza:
linkelj egy görbét!
2016. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy tudom, 36,2 átlag alatt pajzsmirigy alulműködésre lehet gondolni.

Hogy miképp hat a megtermékenyülésre azt nem tudom...de érdemes lenne szakértőt megkérdezni erről!

Amúgy szorítok, h baba legyen! :)


[link]

2016. ápr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem irtam fel napi szinten a hőt így nem tudok gorbet :(

Utoljára 15 évesen voltam kivizsgalva, akkor azt mondták tökéletes a pajzsnirigyem és minden hormon rendben. De utána nézek koszonom. Nem várt után 1 héttel mindenképp doki. Koszonom :)

2016. ápr. 15. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy homerozos barátnőm mondta h menzesz elott par nappal leesik a hő vagy talán aznap amikor meg kellene jönnie

Csak arra figyelj ha a nem várt napján leesik akkor sajna nincs baba

Ha nem esik le 3 napos késes után sem akkor ott van :)

2016. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel 36,5 volt. Hüvelyi méréssel. Egyenlőre reménykedem. :) tényleg hülyén hangzik de 35.6. Kb az átlag hőm és nincs pajzsmirigy gond, utána olvastam annál 35 alá megy lé bőven. Koszonom ismer, ha nem felejtem el megírom az eredményt ;)
2016. ápr. 16. 12:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma hajnal2kor pisire ebredve előbb mérve 36.8 majd 5kor ismet pisi 36,4. De úgy 2 órája úgy ég a mellbimbóm mintha bementem volna erospaprikaval. Valaki érzett hasonlót? :)
2016. ápr. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!