Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett a beágyazódás jele?

Lehetett a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel (10-én )voltunk együtt a párommal, de nem ment el bennem. A menzit kb 20-ra vártam, meglepődtem hát hogy hétfőn, aztán kedden meg szerdán enyhe barnás folyást tapasztaltam, pont olyat mint ami meg szokta előzni a menstruációt is, csak épp itt nem volt folytatása, ma már kb semmi. Viszont tipikus PMS tüneteket produkálok kedd óta, hiperérzékeny vagyok, görcsöl a hasam, mostanra a mellem is feszül, finoman fogalmazva megállás nélkül nagyvécézek, szóval a szokásos, mégse jött még meg. Szerintetek lehetek terhes? Utánaolvastam és ezek alapján kicsit korai lenne minden, de barnázásom sose volt a várható időpont előtt. Teszt ilyenkor már használható?

Köszi ^^



2016. ápr. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Tünetek nem nagyon szoktak lenni 5-6 hétig

Ha a hődet mérges volna sokat segít mert ugye ha leesik amikor meg kellene jönnie akkor csak késik ha nem esik le a hó amikor meg kellene jönnie es rá 4 napra sem akkor valószínűleg baba

Beágyazódás 6-12 nap , lehetett a jele , de nem biztos ! Légy türelmes tudom h iszonyú nehéz , vegyél 3 különböző tesztet es ha késik majd par napja akkor próbálkozz :)

2016. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok

Most huszadikara vártad? Meg nincs huszadika

Ha március 20 ra akkor tuti baba de amúgy ezt most nem értem :)

2016. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, április 20 :D Àprilis 10-én voltunk együtt reggel és ez a fura barnázás meg pms tünetek kb 11-12-én kezdődtek. Köszi az eddigi válaszokat :)
2016. ápr. 16. 09:42
 4/7 anonim válasza:
En ma vagyok a 8.dpo-n es tegnap egesz nap fajt a derekam meg nagyon enyhe gorcs. Es mar lassan ket hete nagyon fajnak a melleim. Mi is megszakitassal "vedekeztunk", de meg nem szeretnenk babat. Ezek lehetnek mensi tunetek is. Mult honapban nekem is volt ilyen es amugy is lehetnek mindig mas tunetek.
2016. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem nem vagy terhes nincsenek terhességi tünetek 5-6 hét elott!! Csak a menzesz késes es ha mar késik mell feszülése , de amúgy lehetetlen mert alapból 8-12 nap a beagyazodas amíg az nem történik meg nem vagy terhes tehát tüneteit se lehetnek ha megis akkor is par hét mire tüneteket produkálsz :) sztem csak be beszélted nyugi
2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Koszi a biztatast, remelem, amugy is elegge ráparázós vagyok:))
2016. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valszeg én se vagyok az... Mert ma is volt valami barnázásféle, viszont már tünetmentes voltam egyéb szempontból. Fura :/ Nem terveztünk volna babát, de amikor arra gondoltam hogy összejött, örültem... Most még abban se lehetek biztos hogy rendben megjön majd :/
2016. ápr. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!