Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehet beágyazódás? Sürgős.

SOS! Lehet beágyazódás? Sürgős.

Figyelt kérdés
március 29-én jött meg az utolso menszeszem, aprilis 2-an elmult.10-én /6napja/ voltunk együtt a párommal, ma estére ici-pici elkezdett fajni a mellem, de csak melltarto nelkul ha lehajolok, vagy ha gyorsabban mozgok.Tehat ha "mozognak" illetve fehér-nyálkás síkos folyásom is volt.Ez lehet beágyazódás? Vagy a következő menszesz miatt van?Tervezzük a babat.Remelem ertitek, lehet kicsit bonyolult :)

2016. ápr. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány napos a ciklusod.

De szerintem peteérésed van inkább.

2016. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 27-28-29 napra szokott megjönni.
2016. ápr. 16. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi ezen az SOS meg a sürgős? Majd kiderül...
2016. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"ici-pici mellfájást" nem lehet beágyazódáshoz kötni főleg nem ennyire korai szakaszban. Ha esetleg max 2-3 napos pecsételésed lesz, vagy enyhe, ciklustól eltérő görcsölgetésed, akkor talán arra már rá lehet fogni, hogy beágyazódástól van, erre nem.
2016. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Babu79 ***** válasza:
Szerintem most vagy a ciklusod kb közepén, ez inkább az ovus időszak. Kapd el apát megint, és akkor kb egy hét mulva már lehet a beágyazódás is. Nekem is érzékenyebb a mellem a peteérés környékén és sokszor görcsölget a petefészkem is... drukkolok nektek!
2016. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis valaszokat :)
2016. ápr. 17. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!