Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két csík (egyik halvány) a...

Két csík (egyik halvány) a teszten azt jelenti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap kértem tőletek segítséget,hogy negatív lett a tesztem és a tünetek meg vannak mit csinálja? Most reggel csináltam egy tesztet és két csikos lett,de az egyik halvány. Ez azt jelenti,hogy bébi lessz? Várom válaszaitokat. Előre is köszike.
2007. nov. 13. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a hcg szinted, ezért halvány. De hcg-t csak akkor termel a szervezet, ha babát vár az illető. Úgyhogy gratulálok!
2007. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a babához. :)) Sok sikert.
2007. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott baboca van...en sem hittem amikor ketcsikos lettem, az egyik nagyon halvany volt...aztan erdeklodtem a dokinal s azt mondta, hogy pozitiv eredmeny soha nem teves...akarmilyen halvany az pozitiv s baba van...:-)

Gratula...egy 5 hetes kismama:-)

2007. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík, ez baba:-)
2007. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szivemből gratulállok! Annyira jó "látni", ha valakinek összejön és boldog. Jó, hogy megoszthatjuk egymással a jót és a kevésbbé jót is. Jó egészséget neked és a babának!
2007. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!