Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan kismamák, és...

Vannak olyan kismamák, és anyukák akik túlsúllyal estek teherbe? Meddig próbálkoztatok mire össze jött a baba?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
168cm vagyok és 117 kg-val kezdtem a terhességem. Első próbálkozásra összejött,nem számolgattam,nem stresszeltem amolyan lesz ahogy lesz hónap volt. 2013ban volt 2 vetélésem,utána vizsgálatok sora,betegsègek-nőgyógyászati gondok amik persze előtte nem voltak(szerencsére most épp megoldódtak és talán egyik se újul ki). Decemberben már úgy voltam hogy annyit vártunk,talán újból belefoghatnánk,ekkor vártam az utolsó eredményemre,már minden más rendben volt...a sors is így gondolta és megadta végül.
2016. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :-)
2016. ápr. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!