Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tesztek mit jelezhetnek?

Ezek a tesztek mit jelezhetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban csak kevés vérzésem volt, inkább barnázásnak volt mondható.

Nem szoktam ovulációs tesztet csinálni, de ebben a hónapban megpróbáltam. Naptár szerint már pár napja kellett volna ovumnak lennie, 3 napja végzem a teszteket, és mindegyik erősen pozitív lett.

Kérdésem, hogy lehetséges három napig ennyire erős lh tesztet produkálni ovuláció miatt, vagy jelezhet rejtett gondot, pl.hormonzavar stb.?


Van itt valaki, aki szintén hasonlót tapasztalt?


[link]


Felülről jönnek lefelé a tesztek időrendben.


2016. ápr. 25. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet csináltál?

Mert ha csak barnáztál, elképzelhető, hogy terhes vagy...Nekem a nem várt környékén ilyen erős lh tesztjeim voltak, aztán pozi lett a hcg teszt is...

18 hkm

2016. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, csináltam, többet is,mert én is terhességre gyanakodtam akkor, volt közte pár halványan pozitív, aztán xepil kettes csomagot vettem utoljára, mindkettő negatív lett.

Azóta nem próbáltam hcg tesztet, mert úgy gondoltam, hogy jó pár nap késéssel (vagyis miután elmúlt a barnázás) már ki kellene mutatnia egyértelműen.

2016. ápr. 25. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a helyedben csinálnék mondjuk egy facelle tesztet!
2016. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Terhességi hcg tesztre gondolsz?
2016. ápr. 25. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:

igen, szerintem arra gondol! :) és én is csinálnék a helyedben! :)

1-es válaszoló

2016. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, csinálni fogok, de hogy szimplán ovulációt jelezne három napon keresztül az nem lehetséges?
2016. ápr. 25. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csinálj hcg tesztet. Én 7hkm vagyok minden fajta tesztem (hcg) pozitív egyedül az x-epil nem volt az sokáig. Uh az x-epil nem érzékeny.

Az lh tesztem nem ilyen erős. Egyébként 2 napig volt ilyen erős mi t neked és akkor fogant a babánk.

Edina

2016. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a faccellet irtam! Igen hcg-re gondoltam! Egyébként igen, az x epil kevésbé érzékeny! A facelle jó pár napja pozi volt, mikor az x epil még mindig nem!
2016. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csináltam egy facelle tesztet, ahogy javasoltátok. Az eredmény negatív!


[link]

2016. ápr. 25. 16:29
 10/12 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 25. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!