Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a LadeeVit...

Mik a tapasztalatok a LadeeVit terhesvitaminról?

Figyelt kérdés
Eddig Femibion 400-at szedtem. A dokim most javasolta a LadeeVit-et. Kicsit tartok tőle, mert a Femibion nekem nagyon bevált. Félek, hogy a LadeeVit-től megnő az étvágyam és hasonlók. Akinek van vele tapasztalata kérem segítsen!
2010. ápr. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
nincs tapasztalatom a vitaminnal kapcsolatban sőt nem is ismerem de attól hogy a dokid ajánlja nem kell cserélni én is a femibiont szedem és nekem is jó szuper lett az anyagcserém is tőle és minden van benne ami kell egy kismamának és a babának
2010. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Amelyik gyógyszercéggel kapcsolatban van annak a termékeit fogja ajánlani :( ne törődj vele, mi is Femibion-t szedünk
2010. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
Nekem is LadeeVit-et ajánlotta az orvosom. Mivel rendesen utána néztem a magzatvédővitaminok összetevőinek, engem meggyőzött. Nincs benne A vitamin, viszont van benne jód, folsav a kellő mennyiségben, és omega3 zsírsav. Egyenlőre semmilyen mellékhatásról nem tudok beszámolni. Egyetlen negatívuma, hogy még nehéz beszerezni. Nincs a gyógyszertárakban, csak rendelésre.
2010. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bármelyik gyógyszertárban meg lehet rendelni a LadeeVitet?
2010. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%

3 gyógyszertárban voltam érdeklődni, nekem mindenhol felajánlották, hogy meg tudják rendelni. Reggel megrendelték, délután mehettem érte.

És még mindig nem tudok semmilyen rosszullétről, hízásról beszámolni.

2010. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyan már elég régi a kérdés,de mindig adódnak új kismamák:D


Ár-érték arányban ez a legjobb kismama vitamin,ugyanis az Elevitben például nincsen jód, ami a pajzsmirigyműködés miatt nagyon fontos lenne, a Femibionban meg nincs vas. Ebben viszont van jód, vas és omega3 is a többi alapvető vitamin mellett.


A mellékhatást tekintve,3 napig kísérleteztem,hogy hogyan marad benn a vitamin(folyton csak búvárkodott),mivel elég érzékeny ilyenkor nekem a gyomrom(3.gyerek) de végül tökéletesen bevált,hogy este,már az ágyban fekve elalvás előtti utolsó pillanatokban vettem be:D


Szóval csak semmi kétségbeesés,ha visszajön,vagy nagyon rosszul lesz bárki tőle,így tuti benn marad:D


nagyon nyugodt,békés babavárást kívánok mindenkinek,könnyű szüléssel és egészséges babával!

2011. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!