Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy egy 9 hetes...

Létezik hogy egy 9 hetes terhességet hasi uh-n nem vesznek eszre?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Persze, a hasi ultrahangaon nem latszik.

Azon a majat lepet, tarsait nezik.

A meh a kismedenceben van, kismedencei ultrahangon lathato csak egy ilyen korai terhesseg. Es ott is akkor ha konkretan azt keresik.

2016. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az van a leletemen hogy kismedenceben nincs valtozas vagy valami ilyesmi es a doki szerint nincs terhesség. Csinaljak inkabb tesztet?
2016. ápr. 26. 17:34
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Sógornőmnek voltak cisztái, műtét előtt kellett neki ksimedencei uh. Nem írtak le terhességet.

Két hét múlva feküdt be, akkor volt 14 hetes. Az volt a válasz, hogy nem fognak gyereket keresni annak a méhében, akit meddőség diagnózissal vizsgálank.

2016. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De en direkt ugy mentem oda, hogy állapítsa meg hogy terhes vagyok-e
2016. ápr. 26. 17:37
 5/25 anonim ***** válasza:

Elég elképzelhetetlen.

A teszted pozitív lett? Miből gondolod, hogy 9 hetes lehetsz?

2016. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, orvoshoz mentem rogton, qbbol hogy tudom mikor lehetseges hogy teherbe estem
2016. ápr. 26. 17:51
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

huh... nekem ez nagyon zavaros.

Úgy gondolod, hogy 9 hetes vagy, de tesztet nem csináltál?

Miből gondolod, hogy terhes vagy?

Miért nem csinálsz tesztet?

Ha úgy mentél a dokihoz, hogy nézze meg, terhes vagy e, gondolom észrevette volna.

Csinálj egy tesztet, de vagy korai állapotban vagy még, vagy nem vagy terhes, hisz nem piacon vette a diplomát az orvos, egy 9 hetes terhességet észrevett volna.

2016. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Miért nem hüvelyi ultrahangot csinalt?
2016. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tesztelni szokás aztán orvos. Ha pozitív a teszt kérjél hüvelyi ultrahangos vizsgálatot.
2016. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Es ha negativ?

Amugy azert orvoshoz mentem mert irjak sok helyen hogy a teszt nem mindig megbízható es van hogy nem mutatja ki a terhességet.

Igazabol a mellem faj de nem feszül hanem nem is tudom leirni hogyan ss ki is sebesedett a mellbimbom :/

2016. ápr. 26. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!