Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan itt akinek 19....

Van olyan itt akinek 19. hetesen meg egyaltalan nem volt hasa? Es nem ugy ertem hogy mas eszrevette-e hanem hogy meg te sem láttad hogy none a pocid.

Figyelt kérdés

#has #pocak #növekedés #észrevetted
2016. ápr. 27. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt.22.hétig nem kellett még terhes nadrág sem,mert kényelmesek voltak a farmereim.
2016. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Betu ***** válasza:
Emlékeim szerint amikor a 18 hetes UH vizsgálatra vàrtam, lenéztem a hasamra és láttam , hogy jé milyen nagy. Szóval elég nagy volt màr. Sajnos fényképem nincs, de ez annyira előttem van. Még arra is emlékszem hogy milyen ruha volt rajtam.
2016. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. De gondolom te magadon észrevetted, marmint hgy ertem egy kis hasad volt mar csak nem feltűnő nem?😊

2. Akkor lassan biztos nekem is lesz 😊

Gratulalok egyebkent mindkettőtöknek 😊

2016. ápr. 27. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:

15 hetes vagyok,harmadikkal és még nincs hasam.

Az első kettő terhességemnél ilyenkor már látszott....

2016. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Betu ***** válasza:
Elég nagy volt tényleg, sokan meg is jegyezték, hogy nagy a hasam, bàr nekem azért annyira nagynak nem tünt. Olyan csinos has volt. Köszi a gratulàt!😀 Lassan 14 hónapos lesz a "nagy"fiam😊! Szép babavàràst és könnyű szülést kívànok!
2016. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es.vagyok.Nem mondanám.Alapból nem vagyok vékony,lehet ezért,de nem igen látszott.Végig kicsi hasam volt.3 héttel szülés előtt készült az utolsó kép,ültem,és semmi nem látszott.
2016. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer nagyon kicsi hasam volt mások szerint. Kb. a 24. hétig idegenek nem látták meg, hogy terhes vagyok, viszont én mindkétszer láttam már magamon a 19. héten. Igaz, inkább olyan volt, mintha kicsit többet ettem volna, nem volt kismama pocak formája.
2016. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6os, milyen a testalkatod, hogy ennyire nem látszott? én is erősebb vagyok, és úgy félek, hogy nem lesz terhespocim :( 20hetes vagyok, de nem látszik :(
2016. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erős testalkatom van.Mikor teherbe estem 87 kg voltam,bár a hasam nem volt vészesen nagy,más területen vagyok erősebb.A kollégáim a 30.héten mondták azt,hogy most már látszik,hogy terhes hasam van.Igaz,nem sokat híztam.92-vel mentem szülni.
2016. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!