Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A megvonásos után egy hétel két napig barnáztam. Eddig soha nem történt ilyen. Olvastam hogy a közti vérzés a terhesség jele is lehet. Mióta szedem a bogyót kB órára pontosan jön meg. Tegnap este vagy legkésőbb éjjel kellett volna de eddig semmi.kicsit görcsölök a melleim fájnak, pedig nem szoktak. Elképzelhető hogy terhes vagyok? Volt valaki így? A közti vérzés tényleg erre utalhat? Teszteljek? Köszi
2016. ápr. 28. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bő 8 évig szedtem fogamzásgátlót, tehát 100 fölötti gyógyszeres ciklusom volt és egyáltalán nem igaz, hogy mindig ugyan úgy jön meg, maximum nagyjából, de sokszor tapasztaltam több napos eltérést is. Volt, hogy a gyógyszerszünet végén jött csak meg, már majdnem mikor kezdeni kellett volna az új levelet.


Pecsételés sokmindentől lehet, lehet egyszeri alkalom is, ami nem jelent semmi az ég világon. Csinálj tesztet, ha megnyugtat, de ha nem volt hiba a szedésben (hányás, hasmenés, antibio, kimaradt szem), közel 100%, hogy nem vagy terhes.


31/N

2016. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A teszt csak két héttel az elmaradt menstruáció után mutat eredményt, addig fölösleges megcsinálni.
2016. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.nekem eddig pontos volt ezért is furcs hogy most meg még semmi.de kicsit megnyugodtam.

2.: szerintem azért annál előbb mutatná de köszi

2016. ápr. 28. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy a teherbeeséstől számítva két hétig nem mutatja.
2016. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitty12345 ***** válasza:
Tesóm a Yange gyógyszert szedte percre pontosan és most 20 hkm.! Nem jött meg neki a megvonásos vérzés. Kb másfél évig szedte.
2016. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is azt használok!!!!
2016. ápr. 29. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél végül? Milyen eredménnyel?
2016. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül megjött bár kevesebb volt sokkal.gondolkozom hogy érdemes-e holnap tesztelni a biztonság kedvéért...szerintetek?
2016. máj. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!