Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzik ezt az "ősanyâk"?

Miért érzik ezt az "ősanyâk"?

Figyelt kérdés

Azt hiszik , hogy csak az az egyetlen nevelèsi, etetèsi, szoptatási, szulèsi stb..mòdszer az elfogadhato , amit ők ès ahogyan ők teszik. Miert kell kioktatni mas felnott erett noket azert , mert pl

Csaszaroztak oket, csinosak akarnak maradni, miert onzo valaki azert mert magaert is tesz a gyermek mellett. Olyan felnott anyukakat szidnak es oktatnak ki , akik tenyleg jo anyak , csak eppen heti 1-2 alkalommal apu vigyaz a gyerekre mert edz vagy elmegy kozmetikushoz.. szerintem az a normalis ha apa besegit mindenben es nem elvarja h egyedul csinaljon mindent anya es meg apolt is legyen, s ne hagyja el magat.. engem nem egy anya szidott mar, hogy mit kepzelek stb... hat szerintem senkinek sem joga beleszolnI.... en jo anyanak tartom magam. Es aput jo apukanak....nem ertem hogy kepzelik h onnantol h szultek csak anyukak lesznek? Nem ! Nő,háziasszony, felesèg ÈS ANYA LESZEL! Nem csak anya..hanem valakinek a tarsa...



#Ősanyák
2016. ápr. 30. 12:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Koszi a sok valaszt, boldogsaggal tolt el, hogy nem egyedul erzem ezt!

10# na azon a linken enis!! Szuper!!!:)

2016. máj. 1. 17:08
 22/37 A kérdező kommentje:

12# szia :) ezert tettem idezojelbe , vannak , akik csak annak gondoljak magukat. No meg sejtettem, hogy egybol tudni fogja mindenkI kikrol is irok. Egyebkent abszolut igazad van.

Mindenkinek ment a zold kez (kiveve egy vkinek , bocsi!)

2016. máj. 1. 17:10
 23/37 A kérdező kommentje:
13# a kerdest latom nem ertelmezted.. kivancsi voltam, h csak en vagyok ilyen? Csak engem idegesit? Nem kell visszaigazolas,mert tudod megkapom a csaladomtol.;)
2016. máj. 1. 17:12
 24/37 A kérdező kommentje:
14# latom nem erted a felhaborodasunkat... ne szapuljuk oket? Es ok megtehetik csak azert mert masok vagyunk mint ok es OK konyvelnek el minket??? Mindjart megsajnalom azokat akik engem szapunak... janem...
2016. máj. 1. 17:19
 25/37 A kérdező kommentje:
Ja es 14# es hol irtam h az edzes fel ora? Masfel 2 ora AZT IRTAM !!TANULJ MEG olvasni! Kozmetikus fel ora mert csak kiszedik a szemoldokom es befestik kb 2perc gyalog a szalon.;)
2016. máj. 1. 17:21
 26/37 A kérdező kommentje:

15# nem szoktam beszelgetni veluk, ez falu... tudjak h csaszarom volt, latnak a faluban stb. Nekem eleg ha vedonohoz megyunk vagy boltba. Es mar mindent tudok.. van h egy sorral arrebb hallgattam h en otthon hagyom szegeny gyereket egyedul orakig.:D nincs apja???? Amugysem hagyom ott , volt hogy beteg volt az apuka, anyos felajanlotta h segit menjek edzenI

Nem mentem.. ;)

2016. máj. 1. 17:24
 27/37 anonim ***** válasza:
94%
Egy dolgot tehetsz az ősanyákkal szemben: nem állsz szóba velük. Nekem az az élettapasztalatom, hogy a férfivel is kell bőven foglalkozni szülés után is. Éreznie kell, hogy Férfi, és te Nő vagy. Igen, fontos a gyerek, viszont nagyon nem jó dolog majd elvált anyaként gyermeket nevelni. Persze, akkor is a férfi lesz a hibás.... Az anyaság gyönyörű dolog (nekem 3 gyermekem van), de nagyon szomorú lennék, ha "anyaként" tudnám magam meghatározni. Igen, nő vagyok, feleség, a konyhában Jamie Oliver, az ágyban Dundika :)), a gyerekemmel Mary Poppins, a munkahelyemen igásló :)). Ezért vagyunk nők, mert minden szerepben meg tudjuk állni a helyünket. Akik csak és igen, CSAK anyák, azok nagyon sok szép dologról maradnak le. A boldogsághoz teljesség kell, és csak boldog ember nevelhet boldog gyerekeket.
2016. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Szebben lesem ìrhattad volna!! Koszonom!!!!

A legnagyobb ajandek , amit egy gyermek kaphat, hogy az apja szereti az anyjât.:)

2016. máj. 1. 19:41
 29/37 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező! Sajnos én is megkapom a dolgokat az "ősanyáktól" és az a legnagyobb baj , hogy néha el is hiszem, hogy rosszul csinálom...

Tudod én 18 éves voltam mikor szültem. Nem tervezetten , de mindenünk megvolt így vállaltuk. Párom sajnos egy súlyos betegségben elhunyt. Nem volt azóta új kapcsolatom.

Most a fiam 5 éves , én 23.

Egy kis városban élünk (panel lakás). Az egyik ősanya aki mindig engem kritizál az én volt osztálytársnőm anyja és szintén itt lakik. Sokszor hallottam már vissza a játszótéri anyukáktól , hogy engem kritizál.

Olyanokat mond , hogy műveletlen és iskolázatlan vagyok. (Az érettségim megvan és szakmát is tanulok )

Meg hogy biztos azért tartottam meg a gyereket , hogy ingyenélő legyek. (Fix munkahely is megvan)

E mellett a nevelésemre is tett megjegyzést. A kisfiamnak csak ritkán gagyogok, inkább úgy beszélek vele mint egy felnőttel. Mindent elmondok neki . Szerinte csak mesékről és játékokról kellene beszélnem.

Szóvá tette , hogy mi az , hogy ennyire "tinilányosan" nézek ki. Ez igazából annyit jelent, hogy 52 kiló vagyok , tornacipőt hordok, csőnadrágot és néhány visszafogottan elegáns felsőt vagy a legkisebb méretű férfi pólót.

És szokatam edzeni is.

Azt is mondta , hogy egy anyukának nem kellene sminkelnie és hajat festetnie.

Volt hogy egyszer szép szóval illetett. Ugyanis a párommal közös barátaink még mindig fel szoktak jönni hozzám és a fiamhoz, ők javarészt fiúk...

Én is szívesen kritizálnám..

48 éves az első lánya születése óta egy percet sem dolgozott, szült még két gyereket és minden nap 4-5 óra hosszát ül a játszótéren a 9 éves lányával , mert ő pletykál. Teljesen el van hízva , a haja az olyan mint a szénakazal, folyamatosan egy elnyűtt melegítőben van, nem takarít ( mikor még osztálytársak voltunk a lányával felmentem hozzá egyszer) , a lakása ragad, koszos , büdös.

De ő kritizál engem. Na tudod mikor...

2016. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Csak a családod legyen fontos. Mindent azért tegyél, azt is ha csinos akarsz lenni a férjednek! Ne foglalkozz mások véleményével, nem érdemes, nem másokért élsz, hanem magadért és a családodért, mert csak ennek van értelme.
2016. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!