Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óramű pontosságú 28 napos...

Óramű pontosságú 28 napos ciklus mellett lehet olyan probléma, ami gátolhatja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lehet az? Vagy ha minden pontosan zajlik a ciklusban, ahogy a nagykonyvben meg van írva, akkor biztos, hogy minden rendben?
2016. máj. 2. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem pontos 29 napos ciklusaim voltak, aztán kiderült hogy a jobb petefészkem nem is működik. nem ezen múlik.
2016. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most jól megijesztgettünk! :)) Ez az ötödik hónap, hogy próbálkoztok! Ne légy ennyire türelmetlen! Tudom, könnyű ezt mondani,de én is hasonló cipőben járok. Szerintem még felesleges vizsgálatokra szaladgálni, várjatok egy évet. Persze, ez attól is függ, hány éves vagy.Ha huszonéves, még évtizedeid vannak egy terhességre! :))Szurkolok!
2016. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért nem ijedtem meg, csak valahogy én mindig abban a hitben voltam, hogy ha mi belevágunk, akkor pikkpakk sikerül majd! :D egyébként 27 éves vagyok
2016. máj. 2. 17:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg gond felmerülhet, egyáltalán nem sok az 5 hónap, de én a helyetekben elkezdeném a kivizsgálásokat, egyre több nőgyógyász is ezt javasolja, természetesen az egyszerűbb vizsgálatokra gondolok. Illetve csak akkor foglalkoznék ezzel, ha "komolyan" próbálkoztatok eddig, ovuhoz időzítve gyakori együttlétekkel, ha csak úgy néha lefekszetek egymással, jó, ha 1 év alatt összejön a gyerek, ez így normális.
2016. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ovu körül mindig kívánós vagyok, úgyhogy akkor naponta-kétnaponta van szex. amióta elkezdtük jobban figyelek, hogy mit eszem, meg elkezdtem tornázni, meg szedni vitamint, nem tudom mennyit számítanak ezek.
2016. máj. 3. 11:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is kívánós vagyok akkor, de emellett nézem a ciklus.hu-t is, h mikor vagyok termékeny, nekem nagyon szépen mutatja. Azért érdemes minél hamarabb dokihoz menni, h ha van gond azt minél hamarabb el lehessen hárítani.
2016. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!