Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek lombik során...

Monyk kérdése:

Van olyan akinek lombik során mindössze 2 petesejtet sikerült leszívni, és ennek ellenére sikerült?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 10:24
1 2 3
 1/23 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Mi számít sikernek? Nekem volt olyan alkalom, hogy 4 db-ot szívtak le és 1 termékenyült meg. És olyan is adódott, hogy 1 db-ot tudtak csak leszívni és az az 1 termékenyült meg. Én ezt akkor hatalmas sikernek éltem meg! Az már más kérdés, hogy egyszer sem tapadt meg...

2016. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, végülis fél siker.. :( Sajnálom, de sikerülni fog! Kitartás!!
2016. máj. 5. 11:02
 3/23 VeDi84 ***** válasza:

Köszönöm!

Te is hasonló cipőben jársz?

2016. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
9 lombikom volt eddig. Általában 8-13 sejttel. Egyetlen egyszer volt, hogy csak 2 sejtem lett abból is egy volt tökéletesen érett, tegnapelőtt volt az 5. szülinapja. Csak ez az egy sikerült.
2016. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Juppi! Örülök a sikersztoriknak :) Igen ez az első lombikunk. Most azon izgulok legyen mit visszaültetni. De majd vasarnap fogom megtudni..
2016. máj. 5. 11:59
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek egyet szívtak le, megtermékenyült, decemberben lesz 4 éves!


Mi is az első lombikra készülünk, de még csak a 3. napja szúrom magam.

2016. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 VeDi84 ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Akkor mi nagyon együtt haladunk. Nekem is a mai a stimuláció 3. napja. :)

Mikor mész UH-ra? Én hétfőn....

2016. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom :)Stimu 8- ik napjàn vagyok :)kedden leszìvàs nagyon izgulok sok sikert mindenkinek :)
2016. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem ma volt a leszívás, szintén csak 2 petesejt... Csalódott vagyok, mert többre számítottam (8 tüsző is volt, csak mint kiderült, nem volt elég érett a benne lévő petesejt).


Azért bizakodok, végülis 2 akár elég is lehet.


Monyk: drukkolok a vasárnaphoz!

2016. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És neked mikor kell telefonálni? Neked is kivárják az 5 napot? Igen, elvileg egy is elég. Annyira izgulok..
2016. máj. 7. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!