Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek lombik során...

Monyk kérdése:

Van olyan akinek lombik során mindössze 2 petesejtet sikerült leszívni, és ennek ellenére sikerült?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 10:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kivárják az 5 napot. De nekem azt mondták, hogy minden nap érdeklődhetek, hogy mi a helyzet. Így ma reggel hívtam is: sajnos a kettőből egy sem mutatja a megtermékenyülés jeleit. Még holnapig várnak, ha akkor se látszódik semmi, akkor ennyi volt... Van még egy kis remény, de nem sok - látszani kéne valaminek már ma is :(
2016. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én semmi infot nem tudok. De ne add fel, sok olyat olvastam, hogy később indult be a dolog. ;)
2016. máj. 7. 19:19
 13/23 A kérdező kommentje:
A kettőböl egy volt érett, és máig nem osztódott. Holnap még telefonálni kell, de az esély mar szinte a 0-val egyenlő..
2016. máj. 8. 11:33
 14/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Én telefonáltam ma is, de ma se látszik semmi. Kérésemre holnap délig még várnak, de nem sok jóval biztattak...

2016. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipoben.. És hogy birod? Én nagyon kiborultam..De miért nem osztódnak? Most igyis várnunk kell 3 hónapot, hogy nincs is transzfer? Sajnálom én is, 100% ig átérzem :'(
2016. máj. 8. 13:51
 16/23 anonim ***** válasza:
A 3 hónapot ki kell várni magad miatt nem a szabályok miatt.
2016. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, én is kiborultam. Az benne volt a pakliban, hogy nem sikerül elsőre, de arra nem számítottam, hogy még a visszaültetésig sem jutunk el :(


Még nem beszéltem a dokimmal, de igen, szerintem a 3 hónapot így is ki kell várni.


Viszont azt nem tudom, hogy így visszaültetés nélkül is beleszámít-e az 5 tb-támogatottba? Remélem nem, így is majdnem 100ezerbe kerültek a gyógyszerek.

2016. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nekünk 150 volt, plussz a benzinpénz. 100 km re...
2016. máj. 8. 19:06
 19/23 VeDi84 ***** válasza:

Sziasztok!


Én szeptemberben jártam így, ahogy most Ti. Kitartás!

Egy kis öröm az ürömben: ha nincs transzfer, nem számít bele az 5 TB-s lehetőségbe.

2016. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Na nekem vége, ennyi volt.
2016. máj. 9. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!