Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utáni 5. napon...

Menstruáció utáni 5. napon elszakadt az óvszer, de pont kivette a barátom amikor elment. Kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5.napon nagyooon pici az eselye.:) ne aggodd tul nem hiszem h terhes lettél!:)
2016. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Úgy értve az 5. nap, hogy miután végetért a menstruációm, onnantól számítva az 5. nap. Tehát onnantól nézve, hogy megjött, a 10. Elvileg még benne van a száraz időszakban.
2016. máj. 5. 22:04
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem.


(Amúgy nagyon aranyosak a kisbabák.)

2016. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Jol irtad h az otodik onnan szamoljak a ciklusnapokat!:)

Nehezebb teherbe esni mint gondolnad nezz korbe ebben a kategoriaban hanyaknak sikerult elso alkalommal termekeny idoszakban es megnyugszol..ha valaki nem akar teherbe esni mindig riogatják h tuti terhes aki gyereket akar annak meg leirjak az igazat h minden honapban husz szazalek az esely akkor is ha termekeny napokon probalkoznak es kell 5-9 honap mire osszejon a gyerek... szval ne aggodj ez az igazsag!:)

2016. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ! :)
2016. máj. 5. 22:10
 6/19 anonim ***** válasza:

Szivesen.

De ha elmultal 16en iratnek gzyogyszert.:)

2016. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok. Gyógyszert nem szívesen vennék be. Nem lenne vége az életemnek ha terhes lennék, de még nem terveztük, ezért aggódok.
2016. máj. 5. 22:19
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaa. Neharagudj kerlek, fogalmam sem volt mennyi lehetsz, ez nalunk is igyvan, en sem szedek gyogyszert egyszer szedtem par eve fel evig de nem szerettem. Nem tett jot. Es felesleges hormonmegpiszkálás... en 22eves leszek nemsokara. Megszakitassal vedekezunk 9honapja.:)
2016. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nagyon ellene vagyok. Sajnos maradt az óvszer, másban nem bízok. :/
2016. máj. 5. 22:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogy mi van????!!!! A ciklust a menstruáció első napjától számolják, ezen mi nem világos? És elárulom, pont "jókor" voltatok együtt egy babához! 10. ciklusnaptól már jócskán esélyes a dolog. Azt még megértem, hogy a kérdező tudatlan és azért kérdez. De miért kell neki h.lyeségeket válaszolni és félrevezetni?!
2016. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!