Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ketnaponta vagyunk egyutt...

Ha ketnaponta vagyunk egyutt parommal szerintetek sikerul a teherbeeses? Nagyon szeretnenk mar babat!

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

hát ha jókor vagytok együtt. hiába vagytok akár naponta ötször együtt az ovuláción kívül...

átlagosan egyébként fél évig próbálkoznak a párok, én ovulációs tesztet is használtam, hogy tudjam mikor van (változó ciklusok miatt) de így is csak 6. hónapra sikerült, ráadásul pont egy olyan hónapban, amikor egyetleg EGYSZER voltunk együtt :D de úgy látszik nagyon jókor :) amit én még megfigyeltem, hogy mindkét terhességem hajnali együttlétből fogant.

2016. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) hat remelem mi is parszor jo pillanatban leszunk egyutt hogY sikeruljon :)


Gratulalok nektek :)

2016. máj. 9. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jókor vagytok együtt, akkor is csak kb 20 % esély van rá, hogy megfogan...

én példám: a ciklus: 7, 9, 12, 14, 16, 18, 21, 25dik napján voltunk együtt (27 napos ciklusnál) mégse jött össze a baba :(

de mikor csak 3szor voltunk együtt... akkor jött össze :O

2016. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De legaabb osszejott :)

Enis irom aztan remelem a nem vart napon nem is jelentkezik semmi :)

2016. máj. 9. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiába ajánlja ezt minden orvos frissül a sperma , életképesebbek gyorsabbak lesznek ha egy nap kimarad

Es tuti benne lesztek a termékeny napokban !:)

2016. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-os koszonom a pozitiv valaszt!!! :)
2016. máj. 9. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szivesen. Mindent bele. Drukkolok.:)!
2016. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmes nőgyógyászok, szexológusok, megboldogult Czeizel Endre is, azt szokták mondani, nem kell idegeskedni, nem kell túl nagy feneket keríteni a dolognak. Ha folyamatosan izgul a pár, modern kifejezéssel élve, ráparázik, akkor a szervezet befogadóképessége csökkenhet a pszichés hatások miatt.

Ebből ered, hogy sok párnál, miután szinte feladják és nem dolgoznak az ügyön, csupán élik hétköznapjaikat, egyszerűen teherbe esik a nő.

A szakemberek alapból úgy szoktak hozzáállni a kérdéshez, mióta élnek együtt, rendszeres-e a nemi életük. Ha ezek után hosszabb ideje nincs eredmény, akkor merülhet fel a probléma keresés.

Ez a tudományos gyerekcsinálás (számolgatás, hőmérőzés, gyerekcsináló pózok, stb.) nagyon káros a párkapcsolatra, a szexuális életre. A kötelező, a gépies, az érzelmektől és szexuális indíttatástól független nemzés esélyt ad a teherbeeséshez, ám feleslegessé válik, ha közben épp ettől megy tönkre a házasság/párkapcsolat. :-(

Egy lelkileg egészséges viszonyban nem a gyereknemzés az elsődleges. A férfi és a nő azért legyenek együtt, mert szeretik egymást, együtt szeretnék leélni az életüket. Élvezzék egymás társasságát, használjanak ki minden percet, amit kettesben tölthetnek. Gondoljanak arra, nemrég még facéran álmodoztak egy partnerről, aki őket keresi, akivel összhangban tudnak lenni, akivel egy egészet alkotnak, mint jin és jang.

Szeressétek egymást éjjel, nappal, amikor csak lehet, ágynál és asztalnál egyaránt. Beszélgessetek sokat! De ne a napi problémákról, ne a politikáról, sem pedig a munkáról, rokonokról (főleg ne anyósról, apósról), csak úgy mintha minden napotok egy újabb randevú lenne! Szórakozzatok, menjetek programokra, egyszóval ÉLJETEK!

Szeretkezzetek sokat, de ne a gyereknemzés miatt, ne ez lebegjen a szemetek előtt!

Ha 1,5-2 évig nem jön baba, akkor menjetek szakemberhez, orvoshoz. Nem szabad fantáziálni, mitől nem esek teherbe, miért nem jön még a baba, stb. Ha két év után sincs, majd a hozzáértő segítők megmondják, ha gond van, és elmondják mitől van, mi a megoldás.


Mellesleg, amikor már lesznek gyerekeitek, sokszor örömmel lennétek kettesben kicsit. Ha most nem élvezitek egymás társaságát, akkor családosan kifejezetten egymás idegeire fogtok menni!

Ráadásul, bizonyított tény. Nagy arányban, azon párok, akik tudományosan dolgoznak a gyereknemzésen, egyfajta házaspári kötelezettségnek tekintik a családalapítást, gyermekáldás után egyre kevésbé, majd pedig egyáltalán nem élnek nemi életet. Ez pedig sok esetben a kapcsolat végéhez vezet.


Én kétszer voltam házas, mindkettőből két-két csemetém van. Mindkettő esetben annyi volt a családtervezés, szeretnénk gyereket, jó lenne kettő. A sors úgy hozta, mindkettő esetben az első terhesség vetéléssel végződött. (Nem kívánom senkinek, nagyon pocsék élmény! Ahogy mondani szokás, ami nem öl meg, az erősebbé tesz.)

Első házasságomban 1,5 év után esett teherbe nejem kisfiammal, két évre rá jött a húgi. Második házasságomban 2 év után szinte ugyanez a forgatókönyv szerint történtek a dolgok. Egy fiú, majd egy kislány.

44 F

2016. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!