Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk, ezért a...

Kislányt szeretnénk, ezért a peteérés előtti napokra időzítenénk az együttléteket. Honnan tudom mikor lesz peteérés? Hány nappal előttig érdemes próbálkozni, hogy a lányoknak legyen nagyobb esélye?

Figyelt kérdés

Mikor megjelenik a tojásfehérjés folyás, akkor még nem lökődött ki a pete ugye?

Tehát ha addig próbálkozunk, akkor nagyobb az esély kislányra? Vagy ha már folyás van, akkor fiúra nagyobb?


2016. máj. 12. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
5 lanyom van. Mind mashogy volt. Pe elott pe utan pe napjan. Mindegyik lany lett.
2016. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom a ciklus.hu oldalt, ott vezetheted a menstruációs napjaidat, van fiú/lány módszer, stb.
2016. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ pl a hüvelyed savasságától vagy lúgosságától is.
2016. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy orvos barátom aki genetikus is, ő mondta, hogy a petesejt "választ", vannak párok, akiknek csak ilyen, vagy csak olyan gyerekük lesz.

Szóval lehet ügyeskedni, de viszonylag felesleges.

Én a negyedik (valószínűleg) lányomat várom. :)

2016. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a második lányomat vàrom, és egyiket se tudom, hogy pontosan mikor fogant (az ovulációhoz képest), mivel elég gyakoriak voltak az együttlétek.

Én sem hiszem, hogy ezt bàrmivel lehet befolyásolni.

2016. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez bevált módszer nagy részt de az a bibi hogy apu spremaitol is függ :)
2016. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

8

Lányok lettek :)

2016. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!