Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy volt-e már...

Honnan tudom, hogy volt-e már peteérésem, vagy nem is volt ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Kontrollra mentem vissza a dokihoz. Kiszámolta, hogy most vagyok a 14. napon, és mivel tudja, hogy babát szeretnénk, ránézett ultrahanggal, mi újság.

Azt mondta, ő nem lát érett petesejtet a petefészkekben, tehát vagy már túl vagyok rajta, vagy ebben a hónapban nem is lesz.

Ennél pontosabbat ő se tudott mondani.


Hogy bizonyosodhatnék meg róla, hogy volt-e peteérésem?

Nagyon elkeserednék, ha kiderülne, hogy nincs is, mert eddig ezzel nem volt gond. (Van két gyerekem, gyorsan teherbe estem velük is.)

Ha eddig volt, akkor most ugye nem lehet olyan, hogy egyik napról a másikra elmaradozik?



2016. máj. 13. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel enis is voltam azota ovulacios tesztet használok

Néha kimarad a peteérésem de nagyon ritkán mindenkinél előfordul -

Valószínűleg stressz miatt (nálam )

Hőmérőzok is dr sokszor elfelejtem szóval orulok h van ez a teszt es olcsón rendbelem a fatest.hu rol

2016. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg peteérés után lehet látni az összeesett tüszőt, meg valami folyadékot ultrahangon. Én is ovutesztet használok, azért megnyugtató a dolog. Illetve a hőmérőzés is nagyon sokat segít.
2016. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!