Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 11. -én voltunk együtt...

JackDenielsz kérdése:

Május 11. -én voltunk együtt a barátnőmmel,16. -án kellett volna megjönnie neki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel május 11.én voltunk együtt és 16.án kellett volna megjönnie, ma már 18. van és még mindig semmi. Lehet, hogy gond van? Igen előfordult, h egy kicsit gumi nélkül csináltuk, de csak az elején és időben kivettem. Kezdek kicsit ideges lenni, nehogy valami gond legyen. Valami ötlet/tanács?


Építő jellegű válaszokat szeretnék kérni, nem a felelőtlenségre való figyelmeztetést, előtte mindenki nézzen magába majd, hogy Ő nem-e csinált-e ilyet!

Megértésüket köszönöm!



2016. máj. 18. 20:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Az első válaszolónak aki már ennyiszer védekezés nélkül él nemi életet csak ennyit írok: aki meddő az ne is védekezzen.. :) bár lehet jobb is ha meddő vagy :DDDD

iylen észhez még kutyát sem vennék magamhoz nem hogy ygermeket szülni a későbbiekben. :)

2016. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Na hogyvan a kisbaba
2017. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!