Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 11. -én voltunk együtt...

JackDenielsz kérdése:

Május 11. -én voltunk együtt a barátnőmmel,16. -án kellett volna megjönnie neki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel május 11.én voltunk együtt és 16.án kellett volna megjönnie, ma már 18. van és még mindig semmi. Lehet, hogy gond van? Igen előfordult, h egy kicsit gumi nélkül csináltuk, de csak az elején és időben kivettem. Kezdek kicsit ideges lenni, nehogy valami gond legyen. Valami ötlet/tanács?


Építő jellegű válaszokat szeretnék kérni, nem a felelőtlenségre való figyelmeztetést, előtte mindenki nézzen magába majd, hogy Ő nem-e csinált-e ilyet!

Megértésüket köszönöm!



2016. máj. 18. 20:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a tesztet az aktus után 14 nappal lehet. de már 11 napra rá is mutat jó eredményt. én mikor így voltam én 11 és 14 napra is csináltam. x-epil tesztcsík az jó. árban is és megbízható is.
2016. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne meg addig, kb.2 hét múlva.
2016. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Pontosítok. Aktus utàn két héttel kb.,azaz kb.14 nappal érdemes esztelni.
2016. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy 20-ig megjöhet de mivel nem nagyon vannak tünetei, hogy megjönne, aggódunk. Köszönöm a válaszokat.

Viszont még egy infó ugye nem csak 11.-én voltunk együtt hanem már előtte is, ez nem tudom, hogy hogyan befolyásolja a dolgokat. Illetve a teszt használatát.

Köszönöm.

2016. máj. 18. 20:50
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah,hogy előtte is lekúrtad gumi nélkül???

:-)

Írasson gyógyszert,már ha nem terhes!

1.te meg ne pattogj már a 3 szexeddel,hogy nem lettél terhes,mert attól még van olyan,hogy valaki így lesz terhes...csak nehogy te tedd fel a köv.hasonló kérdést! :-D

2016. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen előfordult már.

Gyógyszert? Fogamzásgátlóra gondolsz?:) Ha terhes akkor mindegy, ha nem terhes akkor szedheti is?

Köszönöm kedves válaszod!

2016. máj. 18. 21:26
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

"Építő jellegű válaszokat szeretnék kérni, nem a felelőtlenségre való figyelmeztetést, előtte mindenki nézzen magába majd, hogy Ő nem-e csinált-e ilyet! "


Nem, nem csináltam ilyet, mert felfogtam agyilag, hogy a szexből gyerek lesz védekezés nélkül és a gyerek ember, akit ha kikapartatunk, akkor megöljük. De ahogy látom, mindenki csak kefélni tud, ép esze meg nincs.

2016. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Woww,vág az eszed,mint a borotva! :-D Igen,fogamzásgátlóra gondoltam,de látom ti még nem gondoltatok erre!
2016. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
egyáltalán nem pattogtam a 3 szexemmel, én csak segíteni akartam :D mert én is voltam már így. de én kérek elnézést ha segíteni akartam...
2016. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Látom megy a vita rendesen. Nos lehet hogy nem az utolsó aktus miatt késik hanem pont az azt megelőző miatt. Tesztet kell csinálni más megoldás nem igen van. Ha szerencsétek van akkor csak késik ha nem akkor meg beszélni kell a szülőkkel. Bár azt írod, hogy nagy koruak vagytok mégis jobb ezt megbeszélni velük és együtt eldönteni, hogy miként legyen.
2016. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!