Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik mindenki...

Miért nem esik mindenki teherbe azonnal, ha egyébként egészséges párról van szó?

Figyelt kérdés
Igazából csak most kezdtünk el próbálkozni, de valamennyire biztosra akartam menni, az ovulációm tudom mikor van. Naponta voltunk együtt nagyjából egy héten keresztül, szex után direkt reggelig ki se keltem az ágyból, hogy fel tudjanak jutni a spermiumok. És nagy valószínűséggel nem estem teherbe. Van miómám, de kis méretű, elvben nem akadályozza a teherbeesést. Azt sem értem, hogy miért akkor esik valaki teherbe, amikor nem koncentrál rá. Igazából ebben nem is hiszek, mivel van akit megerőszakolnak és úgy lesz terhes, pedig szegény biztosan nem akarná. Szóval milyen más tényezők befolyásolják a teherbeesést? Mert a környezetemben, vagy akár a gyk-n is sok esetet hallok, ahol évek után sikerül csak teherbe esni.

2016. máj. 19. 13:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

És most őszintén, neked mi közöd van ahhoz, hogy bárki más hogy csinálja?? Láthatóan a barátnődnek ez rendben volt így, nem dőlt a kardjába.


Egyébként soha a büdös életben nem fogsz teherbe esni, ha csak muszájból, nulla élvezettel vagytok együtt.


Persze nem árt, ha tudod, hogy mikor van az ovulációd és azokban a napokban együtt vagytok, de ennyire nem kell komolyan venni. Ha azon a héten 2 naponta együtt vagytok az bőven elég. Csak ártasz vele, ha hajnal 3-kor felkelted a férjedet egy kötelező kufircra. Bőven ráért volna reggel vagy akár másnap este.


Te magad gátolod a teherbeesést ezzel a hozzáállással.

2016. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11 Az ilyen vadparasztokat, mint te nem lehet simán kitörölnöm a saját kérdésemből? Tök jó lenne. Nincs szükségem ilyen emberekre és távol tartom magam tőlük. Mégis mi a búbánat bajod van neked azzal, hogy én mit írok valakiről akit te nem is ismersz, ráadásul nem is írtam róla semmi bántót. Komolyan miért jó neked az, ha minden mondatba belekötsz. Na mindegy, szar lehet neked amúgy is, ha ilyen rosszindulatú vagy, nyilván nem kapsz sok jót az élettől, de egy szívességet tegyél meg, ide ne írj többet. Rontsd máshol a levegőt.
2016. máj. 19. 18:24
 13/26 A kérdező kommentje:
Ja és a barátnőmnek egyáltalán nem volt jó így, csak neki ez volt az elve, hogy spontán akarja csinálni. Oké, ez az ő dolga. de hogy te egy fél mondatból miért gondolod, hogy neki ez olyan baromi jó volt? Hát ebben semmi logika nincs.
2016. máj. 19. 18:26
 14/26 anonim ***** válasza:
49%
Mit jelent az anovulacio?:)
2016. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

Megírtam ugyanazt a véleményt, mint mindenki más.

Nem jó ha muszájból, kényszerből vagytok együtt. Pont.

Verheted a fejed a falba, de nem robotok, gépek vagyunk.


#11

2016. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15 Nem érdekel a véleményed. Nem volt világos? Baromi sokan estek már teherbe erőszakból is, úgyhogy nem kell ide az ezotéria. Szoktunk szexelni, de olyankor amikor nem vagyunk fáradtak, egyezik a munkarendünk, stb., és ez nem mindig esik az ovulációm idejére. Sőt olyan is van, hogy a peteérésemkor az egyikőnk külföldön van, na olyankor bukó az a hónap.
2016. máj. 19. 18:39
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Mi jobban élvezzük a szexet mióta nem kell védekezni. Bármikor lehet, nem kell óvszerért kajtatni, elrontani a varázst (merthogy pirulát nem szednék semmi pénzért). Ha éjjel háromkor jön ránk az is rendben.

Tényleg kétnaponta ajánlott.

Nekünk első próbálkozásra összejött, de sajnos el is vesztettem a 8. héten.


Most próbálkozunk ismét. Kétnaponta, vagy ritkábban, ha úgy adódik, de középidőben mindig. Nekem van kedvem, sőt azóta nagyobb a libidóm, mióta a kis Csodáért is vagyunk együtt. Azt hiszem azóta még jobban szeretjük egymást.

2016. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan a kérdésedre válaszolva: Miért nem esik mindenki teherbe azonnal, ha egyébként egészséges párról van szó? - Mert nem vagyunk gépek.


Ha ez nem tetszik, akkor gyárts olyan elméletet magadnak amilyen akarsz.

2016. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Ez az "erőszak" emlegetès tosztára mint a délután 5 órai kèrdèsed....
2016. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Leírtam mi a pálya,vagy érted, vagy nem. Az erőszak csak egy szélsőséges példa.
2016. máj. 19. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!