Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 évesen terhesség, vagy...

Felhasználó:( kérdése:

14 évesen terhesség, vagy álterhesség?

Figyelt kérdés

Hello mindenki, az egyik barátom aki 14 éves, az történt vele, hogy egyik este után 1 hónap kihagyással és 3 negatív tesztel úgy érzi, hogy terhes.....

Mivel nagyon jó barátságba vagyunk, kiírtam ezt, hátha segít valaki.

Lehet, hogy csak állterhesség?

A hasa is nagyobb lett,,,,



2016. máj. 22. 20:00
 1/8 ~OnLány~ válasza:
100%

A hasa 1 hónap után nem lehet nagyobb.

Szerintem csak képzelődik. A menstruáció kimaradása olyan korban még normális, nekem is volt, hogy 3 hónapig nem jött meg, aztán ha igen, akkor 10 napig is megvolt, utána ismét hónapokig semmi.

Mitől érzi azt?

2016. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
14 èvesen még nem f@.szokon kéne ugrálnia, hanem max trambulinon.
2016. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen ez durva

Na de a lényeg h 12. Hét szóval három hónap után látszik valami egy hónap alatt semmi

18 éves korig áll be a menzesz addig meg van ideje

Fog késni kimaradni kétszer megjönni egy hónapban stb stb :)

2016. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik este gondolt egyet, hogy biztos terhes? Vagy hogyan történt ez a megvilágosodás pontosan?
2016. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És kefélt is ez a 14éves védekezés nélkül???
2016. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon szépen köszönom a válaszokat!

Segítettek is....

De én úgy gondolom, ebbe nincs senkinek beleszólása abba, ami történt, se nekem se senkinek.....

És igen, megtörtént análkül!

Nem Ő az els ember a világon, akivel megtötént, sőt, maapség minden 6. 14 feletti ember ezt csinálja.....

Teljesen normális, csak van akinek nem számít, van aki éppen erről fél a szüleinek beszélni, stb.

És ezt nem tudod neki elmagyarázni, pl: mért kéne elmodnani

Szóval mégegyszer, köszönöm, és Ő is :D

2016. máj. 27. 01:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Normálisnak tartod,hogy valakiakinek fogalma sincs arról,mit hogyan kell csinálni,az már javában gumi nélkül pörőg a fszon,aztán itt aggódik,hogy jaj terhes lesz???

Nem kicsim,ez nem normális! Menő,az lehet( egy bizonyos körben menő,ha valaki ész nélkül kefél),de nem normális!

2016. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hmmm!

Igen, lehet akkor kellett volna gondolkodni

Egy ember az életbe sok hülyeséget csináll, de szerintem sokszor egy dolog legyűr egy másikat, szóval itt a perc hevéről beszéllünk, pontossabban' a pillant hevéről!

Szóval, mint ahogy leírtam!Nem, egyáltalán nem kértem senkit,hogy értse meg a helyzetet, de nem kell lehordani!

A mai világban, nem ez az első eset, de erre most nem tudom mit írjak!

Igaz, akkor kellett volna gondolkodni!

De hát sok hibát követ el az ember amit megbán, pl:

Hogy magát is megszülték, lehet az Ön anyja nem akarta, ki tudja lehet egy ku**va volt, egy aszo**ális' tömegp*cs*, de akkor is!Véleten volt, és még is szereti az anyját, nem?



Köszi mindenkinek, Nem kérek több kommentet!

2016. jún. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!