Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap doki ma teszt. Pozitív?

Rami1994 kérdése:

Tegnap doki ma teszt. Pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál.3hónapja nem jött meg...Ez idő alatt csináltam teszteket,de negatívak lettek.Ma reggel újabb teszt,de elég halványka a csík..Jövő szerda ultrahang...
2016. máj. 24. 09:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nem tudnád feltölteni a képet a tesztröl? Okosabbak lennénk...
2016. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
2016. máj. 24. 09:29
 3/35 A kérdező kommentje:
Bocsi,kimaradt :)
2016. máj. 24. 09:29
 4/35 anonim ***** válasza:
Szép halvány pozitív. Pár nap múlva ismtelj, kell, hogy erösödjön :)
2016. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pozitív, x-epil ilyet "véletlenül" nem csinál! Grat!
2016. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon remélem :) nagyon köszönöm a gyors választ :)
2016. máj. 24. 09:36
 7/35 anonim ***** válasza:

Szia !

3 hónapja nem jött meg és még csak tegnap voltál dokinál ? Hogy nem idegesített ez a dolog ? ... én megörültem volna a 3 hónap alatt . !!!!!!!!

Hát ha 3 napja késne akkor azt mondanám erre a tesztre hogy halkan gratulálok,... de ennyi idő után már hááát én nem tudom... én megörülnék jövöhét szerdáig.


Szerintem csinálj másik tesztet is még. Más fajtát!

2016. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én is kész voltam már...voltam előtte dokinál,mondtam is neki hogy nem jött meg..annyit mondott,hogy várjak és csináljak tesztet...aztán felhívtam a házi orvosom is,hogy mondjon valamit mert ez így nem jó...azt mondta hogy kérjek időpontot megint a nőgyógyásztol...és most itt tartok...senki semmit nem mond és egyszerűen megőrülök már...
2016. máj. 24. 09:46
 9/35 anonim ***** válasza:

@7: valószínűleg nem 3 hónapos terhes a kérdező!


Kérdező, ha másik tesztet is ki akarsz próbálni, javaslom a rossmannos Facelle tesztcsíkot. Ha az X-epilen ilyen szépen látszik a 2.csík, akkor a Facelle-en még erősebbnek kell lennie!


Majd írj, mi volt!

2016. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

hát elhiszem... mert a helyedben én is megörülnék. Bízom benne és szurkolok, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd.

Bár én félek attól, hogy itt más jellegű probléma van.. nem pedig babóca.

gondolok cisztára pl.

Mindenképp csinálj tesztet, és ha az is pozitiv ,.. esetleg kicsit egyértelműbb akkor lehet bizakodni !


Sok sikert,


Majd írd meg mi volt !

2016. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!