Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba? Majus...

Szerintetek lehet baba? Majus 8. - menstruacio (4nap) majus 19. voltunk egyutt (menstruaciotol 12. nap) 20an semmi 21. en (14. napon este) voltunk egyutt.

Figyelt kérdés
Azota nem volt alkalmunk szeretkezni a ferjemmel. Ovulacios tesztem pozitiv volt 21en es 22en is. Mit mondtok tapasztaltak? Osszejohetett a baba? Mai napig 19tol gorcsolok.

2016. máj. 24. 09:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Még nem érzek semmit,de szerintem ez normális :) izgulok és szurkolok nektek is :)
2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
En is drukkolok mindenkinek..super lenne ha jonne a baba..csak igen lassan telnek a napok..mindenki irja le aztan hogy mi volt..meg e jott vagy se...nekem 5en kellene nem megjonnie szulinapom..ugyhogy nagy meglepi lenne. En se erzek semmit..bar ilyenkor meg nem is lehet..ugye? Kremszeru folyasom volt ma meg tegnap elott abszolut nem nyulos...az gondolom nemjelent semmit..
2016. máj. 27. 22:29
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor max bebeszèlünk magunknak dolgokat. Előző kèt honapban ên legalàbbis ezt csinàltam ès megjött. Most igyekszem kevesebbet figyelni a jeleket.( vagy amit annak hiszek)
2016. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miujsag? Mikor tesztelsz?
2016. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
5re nem varom. Csinaltam tegnap is es ma is tesztet de semmi...hat meg varok...olyan tesztem volt ami 5nappal a menstruacio elott kimutathassa..hat semmit nem mutatott ki csak a negativat..meg van remen ugye?
2016. jún. 1. 14:48
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is ma teszteltem egy negatívat. ne adjuk fel,van még remény egyértelműen :)
2016. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Milyen teszt ez amúgy? Kipróbáltam jóstesztként az ovutesztet is,az pozitív lett,de arra nem adok.
2016. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
jah és semmi tünetem nincs...neked van valami?
2016. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hat..itt ott gorcsolok meg faradt vagyok...meg mellbimbo udvarom erzekeny..lehet am a menstruacio elotti tunetek
2016. jún. 1. 18:38
 20/21 anonim ***** válasza:
ez azért lehet jó jel is. :) tényleg szurkolok nagyon
2016. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!