Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lesznek ikrek? 10....

Ugye nem lesznek ikrek? 10. dpon teszt kép

Figyelt kérdés

Teli van a család ikrekkel! 10 dpon vagyok (ez tuti mert ovu teszteltem ès hőmérőztem) számitottam rá hogy legjobb esetben is valami kis láthatatlan vonal lesz erre tessék ez a ma reggeli tesztem! 10.dpon ez normális vagy utalhat ikrekre??


[link]


2016. máj. 26. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt egy teszt alapján nem lehet megmondani. Tény, hogy ikreknél több HCG van már ilyen koran is, de pontosan nem tudjuk, az meg a jóslás kategória, hogy mi fog történni. Van mikor 2 baba van csak az egyik felszívódik pl és nyilván van mikor ikrek születnek.


12. dpon volt ilyen tesztem. De az ovu idejét tudhatod pontosan, viszont a beágyazódás már a 7. dpon is megtörténhet de eltarthat a 12. dpoig is. HCG ezután termelődik,szóval lehet csak korán sikerült beágyazódni és azért van ilyen szép teszted már most.

Gratulálok egyébként! :)

2016. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ebbol ilyen kovetkeztetest levonni.

Ennyi erovel felhetnel a mehen kivulitol is, mert ott is elofordul, hogy koran lesz pozitiv a teszt, ugyanis hamarabb beagyazodik rossz helyre.


De nem azert irtam, hogy rosszra gondolj, hanem azert, hogy lasd, ebbol kovetkeztetest nem igazan lehet levonni.


Ettol fuggetlenul ha anyai agon vannak ikrek, akkor nagyobb az esely ra, mint annal a parnal, ahol nincsenek.

Az elozo terhessegemnel en 10. dpo-n gyonyoru pozitivat teszteltem, raadasul delutani vizeletbol. Ettol fuggetlenul csak egy baba volt, mehen belul. Valoszinuleg gyorsabb volt a beagyazodas valamiert. Ennyi.


Gratulalok!

2016. máj. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló kérdésem. Nekem is már 9dpon és 10dpon elég erős tesztem volt! A doki is említette, hogy kétpetéjüek tuti nem, de lehet egypetéjű ikrek lesznek!

[link]

2016. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és gratulálok!
2016. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, egy tesztből nem következtetnék ikrekre. Jó egészséget, boldog babavárást!
2016. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemvart elott 3nappal ilyet teszteltem! Most is es az elsonel is ilyen volt mensi elott 3nappal...


[link]


Se az elso nem lett iker,se a mostani terhessegem...! 😂

2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!