Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/982 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a missedabot. 😢 most minden rendben lesz!!!! Lyna
2016. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/982 A kérdező kommentje:
Na a mellem érzem , de az nem vészes .szédules van , es alhasi fájdalom .de elég erősen .ugyan igy voltam az előzőnél .Almos vagyok én is állandóan ... Remelem lesz erős pozi tesztem is 😀
2016. jún. 3. 20:00
 143/982 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Remelem én is hogy minden rendben lesz ! Neked is kívánom Lyna
2016. jún. 3. 20:19
 144/982 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj rendben lennie!!!! :))

Én azért nagyon várom a holnap reggelt! Szeretnék újabb két csíkot látni, akkor hiszem el igazán.

Húú, én nagyon álmos vagyok folyton. A fiamat elvittem edzésre délután és amíg kint vártam a folyosón a padon ülve elaludtam. :))) Még jó hogy más nem volt ott!!! :)))

2016. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/982 anonim ***** válasza:
100%

Én is előttem ma is egyet,kedvet kaptam tőletek, annyi a jó hír itt ma. :) Lyna! Én is látom a két csíkot :) Az enyém egyértelmű negatív. Így a holnapit kihagyom. Ma egésznap mindjárt meg fog jönni érzésem volt. Nem tudok, hogy mi lesz ebből. De még reménykedem.

"E"

2016. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/982 anonim ***** válasza:
100%
Lyna :) a masik csoportban Gitta? :) en is mind a kettoben fent vagyok, annyira jo, hogy igy nem izgulunk egyedul, es szurkolhatunk egymasnak. Mindenkinek megy drukk a pozi tesztert :) reggel irjatok, hogy mi lett az eredmeny :)
2016. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/982 anonim ***** válasza:
100%

"E" hányadik dpo-n vagy? Ne keseredj el, amíg nem jön meg van remény!!!

Igen, a Gitta az igazi nevem, apukám szokott néha Linának hívni! 😉 😄 Azt ne kérdezd hogy miért nem egy néven vagyok.... 😅 Nem győzök figyelni hogy hogyan írjam alá!!! 😆

Köszönöm a drukkot mindenkinek! Remélem a holnapi is pozitív lesz majd mindenkinek!!!!!! ❤

2016. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/982 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nálam kb semmi új tünet nincs. Most olyan szokásos menstruáció előtti tünetek vannak. Eszek összevissza. Has szurkalas sem vészes. Kiderül én csak nem várt után tesztelek ha késik.

Lyna az a teszt elég pozitív gyanús!!! Halkan gratulálok hozzá!! :)

Kíváncsian várom ki lesz a következő pozi tesztes holnap. Egy kalappal mindenkinek ! T

2016. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/982 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a 100.dik válaszoló :D na ném mintha lényeges lenne de ugylatom sokat foglalkozunk a témával :) T
2016. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/982 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, nem azert kerdeztem :) a tesztedbol azonositottalak :D nagyon szurkolok :) en ezt a dpo-t nem nagyon tudom :( azt tudhatom, hogy hanyadik napja a ciklusodnak? Nekem a 28.a mai, es reggelibol total negativ, 27-34 kozotti ciklusokka... de ha nem is ebben a honapban, de majd osszejon mikor mar kivalaszt minket egy angyalka :) nekunk van egy 4,5 eves kisfiunk, es kistesot szeretnenk neki :) Betti

Betti

2016. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!