Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az esélye hogy babát várok?

Nagy az esélye hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek de 1x elfelejtettem bevenni de másnap pótoltam. Eltelt 1 hét és fájnak a melleim a mellbimbómba is érzem. De nem érzékenyek. Sűrűn kell járnom wc-re.
2016. máj. 30. 23:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem írtad, de gondolom együtt voltál valakivel azon az 1 napon, amikor nem vetted be. Ebben az esetben a legjobb jóindulattal sem tudja ezt neked senki biztosra mondani. Menj orvoshoz ahelyett, hogy itt áltatod magad 1-2 neked tetsző válasszal.
2016. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Egy hét után még semmilyen terhességi tüneted nem lehet, szóval egészen biztosan mástól van.

Ettől független van kb. 1 ezreléknyi esélye, hogy lehetsz terhes, de a tünetek akkor sem attól vannak.

2016. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A másnap pótoltad benne volt a 12 órás türelmi időben?

Ha igen akkor nem vagy terhes.

Ha nem akkor nagy butaság volt pótolni és nem esemény utániért szaladni ha egyszer együtt voltál valakivel. Mostmár mindegy, kivárod amíg jönnie kell a csomi végén a megvonásos vérzésnek, ha nem jön meg akkor meg lehet menni terhességi tesztért. (De akkor is kicsi az esélye hogy teherbe estél)

2016. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár ha úgy adódna hogy babát várok nagyon örülnénk a párommal.
2016. máj. 31. 00:58
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem igaz,hogy nincs tünet szerintem nekem már másnap volt..Csinálj egy tesztet és kiderül..Egy 7 hetes kismama
2016. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!