Httimi kérdése:

Mihez kepest kesik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amikor azt mondjatok h kesik akkor az elozo menstruaciohoz kepest meritek vagy a peteerestol szamitva? Nekem mar ket napja kesik, de csuszhatott az ovum, 9-10 napja volt. kicsit barnazok, es negativ a teszt. Koszomom
2016. máj. 31. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%
Tudom hány napos a ciklusom ez egyszerű es ha nem jön meg 30-32 napra ahogy szokott akkor kesik .. Ennyi
2016. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

4es vagyok nem tudom miért pontoztatok le.....amit írtam az az én ciklusom, jelenleg ennyi ideje késik. Ja és igen ha valakinek később van ovu akkor lehet később is jön meg. De nem törvényszerű.

Jó hogy nem mondjátok azt hogy ha valaki éppen menszesze után ovulál egyből akkor rá 14napra megjön. Mindenki más. Mindenkire más vonatkozik.


És ovu ide vagy oda, (nem mindenki veszi észre hogy mikor van , illetve nem hőzik és nem tesztekget), a késés akkor késés ha a ciklusod nem jön meg akkor amikor kéne. Tök mindegy hogy miért, akinek rendszeres annál nincs olyan hogy előbb volt vagy később ovu és akkor vagy előbb vagy később jön meg. Mert mindíg (kb) ugyan akkor van ovu

2016. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!