Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek tesztelni, nem akar...

Félek tesztelni, nem akar gyereket?!

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. A párom is. 5 éve vagyunk együtt. Mostanában furán érzem magam, kimaradt a havim,és nagyon feszül a derekam, fáj az alhasam, a melleim majd leszakadnak. Azthiszem terhes vagyok, de nem merem megmondani neki. Nem akar még gyereket. Mindíg, azt mondja,hogy majd.Nagyon jól élünk, anyagilag is és egymással is . Nagyon szeretjük egymást, de félek, ha terhes vagyok ez elmúlik, becsapva érezné magát. Védekezünk, gyógyszert szedek, de mégis úgy érzem,hogy baj van. Kérlek segítsetek
2016. máj. 31. 07:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne pátyolgatni?
2016. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom,hogy becsapva érezze magát."


Gondolod, ha húzod még egy kicsit az időt, majd elé állsz egyszercsak, hogy képzeld, 3-4 hónapos terhes vagyok, a karácsonyt már 3-an ünnepeljük, ahhoz mit szólna???


Az nem becsapás, ha valaki véletlenül teherbe esik. Ám a titkolózás az az. SZóval bármi is van, tesztelj, az eredményét oszd meg vele, a többi majd alakul.

2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyógyszer mellett 13 napja késik, akkor ott biztos gáz van! Akár terhesség, akár nem.


Tényleg rögtön kérj időpontot dokitól, és azonnal csinálj egy tesztet. Ha terhes vagy, a gyógyszert sem szedheted tovább!


Előre meg ne gyárts elméleteket, hogy a másik mit hogyan fog reagálni, mert koránt sem biztos, hogy az fog történni, amit te hiszel.


Most ez van, a jelennel foglalkozzál, és nyilván ha terhes vagy, akkor erről szólnod kell a párodnak. Egyelőre ennyi.


Az a legrosszabb, mikor valaki feltételezi másokról mit gondolnak, éreznek, és e szerint dönt, közben meg lehet, hogy köze nincs a feltételezéseinek a valósághoz, mert azok csak a saját félelmei és érzései, nem másoké!

2016. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h nem is vagy terhes csak mas a gond es izgulsz ha meg az vagy jobb tudni mint most őrlodni

Ha az vagy legalább kitalált valamit h hogyan is kezeld

2016. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Megírod majd mi lett az eredmény? Én pedig leírok egy kis biztató történetet. :) Nálunk 1 éve került szóba először úgy komolyabban a gyerektéma. Párom hajthatatlan volt, nem, nem és nem. Majd, talán, valamikor... Azt hiszem bőven leírtam a hozzáállását. Aztán pár hete úgy volt, hogy van rá esély, hogy terhes vagyok. Egyáltalán nem pánikolt, kb. úgy volt vele, "na és mi van akkor"? Nem értette, én egyáltalán min idegeskedem. :) Holott én meg pont azon idegeskedtem, mit szól, ha az vagyok. Erre most éreztem rajta először, attól, hogy nem mondja, talán már lassan fel van rá készülve. Hozzátenném, akkor nem voltam az, de azóta még jobban feszegetjük azokat a bizonyos határokat. Naptármódszer alapján az utóbbi pár alkalommal nem is védekeztünk. 1 év alatt ennyit változott ilyen téren...
2016. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
en is varom az eredmeynt
2016. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Persze, megírom az eredményt. Azt hiszem megérdemlitek, hogy tudjátok, a segítségért :)
2016. máj. 31. 10:03
 18/46 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg túlparázom. Köszi utolsó a biztató t˜örténetet. Remélem nekem is jól alakul.
2016. máj. 31. 10:05
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kozold vele,hogy kimaradt a mensid es ezert babara gyanakszol,ugyanis sok helyen olvastad,hogy gyogyszer mellett estek mar teherbe!

Ket volt osztalytarsam egyebkent hasonlokepp jart!

Az egyik 3honapos koraig nem is tudta,hogy terhes,mert rendesen megjott neki a mensije,plussz ugye gyogyszert szedett! Az anyukaja mondta,hogy mintha nott volna a hasa es menjenek el dokihoz,lehet a gyogyszer mellekhatasa es akkor irassanak masikat! Ott derult ki,hogy 3honapos! Azota 2gyerekuk van :)

A masik szinten gyogyszer mellett esett teherbe,viszont neki nem jott meg,igy hamar kiderult a terhesseg! O annyival volt rosszabb helyzetben,hogy teljesen megbizhatatlan a parja,ott is hagyta oket mikor megtudta a babat!

Egy szo mint szaz,ha mas nem,mutasd meg a parodnak a kerdest amit kiirtal es a valaszokat,hogy lathassa,nem te tehetsz rola,nem is te vagy az elso aki igy esett teherbe! Igy legalabb lathatja azt is,hogy te tenyleg kicsit kellemetlenul erzed magad miatta,nehogy azt gondolja,hogy "atverted"

Azert a mai nap folyaman csinalj egy tesztet,az mar ugy is kimutatja barmelyik napszakban,nem kell reggeli elsobol!

Sok sikert,remelem megirod majd az eredmenyt es drukkolok,hogy minden rendben legyen veletek! :)

2016. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ utolsó. A biztonság kedvéért holnap reggel tesztelek. Már vettem egyet a gyógyszertárban délben. Megírom az eredményt.
2016. máj. 31. 14:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!