Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek tesztelni, nem akar...

Félek tesztelni, nem akar gyereket?!

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. A párom is. 5 éve vagyunk együtt. Mostanában furán érzem magam, kimaradt a havim,és nagyon feszül a derekam, fáj az alhasam, a melleim majd leszakadnak. Azthiszem terhes vagyok, de nem merem megmondani neki. Nem akar még gyereket. Mindíg, azt mondja,hogy majd.Nagyon jól élünk, anyagilag is és egymással is . Nagyon szeretjük egymást, de félek, ha terhes vagyok ez elmúlik, becsapva érezné magát. Védekezünk, gyógyszert szedek, de mégis úgy érzem,hogy baj van. Kérlek segítsetek
2016. máj. 31. 07:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki leírta a saját történetét a párjával kapcsolatban. Gratulálok! Megírod majd, a párod mit szólt hozzá? Annyira kíváncsi vagyok. :) Szerintem ha először le is sokkolja a hír, utána tud majd neki örülni. :) Én párom épp a hétvégén hozta szóba, hogy attól, hogy nem tervezzük, de összejönne, nem esnénk kétségbe, hanem csapnánk egy lagzit is. Mondtam is neki, hát én azért elsőre lehet kétségbe esnék. :D Lényeg a lényeg, tavaly ilyenkor meg még ódzkodott nagyon a dologtól. Szóval csak sok sikert. :)
2016. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Szerintem megfog békülni a dologgal 8 hónap alatt :)
2016. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Ja es gratulálok nagyon szep teszt
2016. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megírom,hogy mit mondott mindenképp.Nagyon kedvesek vagytok
2016. jún. 1. 09:32
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, de azert ird meg, melyik gyogyszer mellett sikerult ez, mert azt akkor nem szeretnen szedni.
2016. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Ez egy régi gyógyszer 3 fázisos Triquilar, most azthiszem Triregol a neve
2016. jún. 1. 10:23
 37/46 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Remelem minden rendben lesz es parod is jol fogja fogadni! Azonnal ird majd meg mi volt,nagyon kivancsian varom es ezerrel drukkolok!!!! :)
2016. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
en is varom mit mondott a parod :)
2016. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
En is várom h mit reagál :)
2016. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megvolt a nagy valloomás tegnap. Hát szerintem elöször sokkot kapott, mert 10 percig csak az ágyon ült, és nézte a tesztet. De nem vetetjük el, megtartjuk. Azt mondta, még fel kell fognia, mert nem tudja tudatosítani,hogy apa lesz, adjak neki idöt. De késöbb, éjjel, beszéltünk, és biztató volt. Azt mondta, ha nöni fog a pocak, biztosan kézzelfoghatóbb lesz, és jobban át tudja majd érezni. Gondoltam elviszem majd az elsö ultrahangra, hogy lássa.
2016. jún. 2. 07:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!