Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszeres védekezés mellett...

Óvszeres védekezés mellett lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel ez volt az első alkalom, hogy lefeküdtem. Használtunk óvszert, de ő mindig fél, hogy igy is terhes lehet. A gumiba élveztem úgy h még benne voltam és emiatt ő és még én is nagyon aggódunk hogy lehet hogy terhes emiatt. Én megnéztem, hogy a gumi lyukas volt-e és nem, de a barátnőm még mindig aggódik.Semmi probléma nem volt szóval semmi nem folyt ki, nem volt szakatt sem a gumi.Neki még nem igazán ált be a menstruációs szokása szóval elég eltérően szokott megjönni neki.azt mondta h habár elég eltérő l, de 6.-a körül kellene megjönni neki, és nagyon aggódik h nem fog mert nem fáj a hasa(előtte egy nappal szokott neki). Nem akarom hogy aggódjon mert tudom, hogy amiatt is késhet. Szóval lehet, terhes úgy az ember, hogy nem volt lyukas az óvszer és nem történt semmi probléma?


2016. jún. 5. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

A barátnőd nem okos. Ez a későbbiek folyamán még több problémát fog szülni. Sztem hagyd őt.

29N

2016. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2016. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
27%
Figyelj,legbiztosabb védekezés ha nem fekszetek le,de így szinte kizárt,hogy terhes. Látom hogy még nagyon fiatalok vagytok,de ha 16 már elmúlt a lány,akkor elkezdhetne fogamzásgátlót szedni,és nem aggódna annyit,ha mellette továbbra is gumit használnátok. Én rengeteg ideig megszakításos módszerrel védekeztem a párommal,és még a mai napig nem vagyok terhes hála az égnek,szóval ne aggódjatok,ügyesen csináltátok nem lesz babátok. :)
2016. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. További probléma, ezt hogy érted?
2016. jún. 5. 12:34
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan lehetne valaki úgy terhes? idézem: "hogy nem volt lyukas az óvszer és nem történt semmi probléma?" Szerintem a kérdésedre te magad is tudod a választ.
2016. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze én tudom, hogy nem, de a barátnőm nem hiszi el és mindig aggódik. Ezért is mutatom meg neki ezeket az üzeneteket, hogy elhiggye, hogy nem lehet így terhes :)
2016. jún. 5. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban jól használtátok, nem lehet probléma. A gyógyszernél sokkal több a hibalehetőség.


Az óvszernek azért van "rossz híre", mert sokan hibásan használják, nem húzzák fel az első behatolás előtt, hamarabb leveszik, szárazon tolják és kiszakad, nem veszik ki egyből elélvezés után, hanem löknek párat és kifolyik, kiszakad...

2016. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tudja,de aggódik mivel valószínűleg ez az első volt. Nincs tapasztalata,de felelősségteljesen csinálták, csak a kételyek azért ott vannak. Én nem hibáztatom ezért. Én is nagyon féltem az elsőnél,hogy valamit rosszul csináltunk,pedih én akkor már 18 voltam. Viszont az érdekelne,hogy ti hány évesek vagytok?
2016. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem inkább ne feküdjetek le, mert ahogy nézem a végén még infarktust kap a barátnőd az aggódástól.
2016. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Síkosított óvszerrel csináltuk meg hát a barátnőm sem volt száraz és mielőtt behatolás történt volna azelőtt vettem fel és amikor elélveztem kivettem szóval nem játszadoztam még.


Én 17éves vagyok és nekem valóban ez volt a legelső, barátnőm meg 16 neki volt már előttem.

2016. jún. 5. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!