Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek segíthetett a...

Szerintetek segíthetett a barátcserje vagy más a gond?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 30-40 naposak. Voltak.. vagy nem tudom..


Most tartok az 57.ciklusnapon. 3 hónapja szedem a barátcserjét. Múlthéten 3 pozitív one step tesztem volt de mivel nem erősödött a 6.napra sem (2 naponta csináltam) így feladtam hogy nem terhesség. Pedig nagyon jól kivehető volt a 2.csík,de ovukor máskor is volt már halvány csíkos tesztem.


Azon gondolkodom,hogy folyamatosan fent lehet az lh szintem vagy előfordulhat hogy lassabban termelődik a hcg-m és babás vagyok?


Semmi tünetem sincs. Ez fura. JobbAn mondva hol ilyen hol olyan a hangulatom de más semmi pedig pms tüneteim több szokott lenni. A 30-31.ciklusnapomon volt 2 napig barnás folyásom,akkor azthittem megjön. De azóta sem.


Orvoshoz 1 hét múlva megyek. Mit gondoltok?


2016. jún. 6. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy segitett, vagy csak belekutyult. Nem mindenki reagâl Jòl a gyogynovényekre.:/..

3honap a felszivodas ideje. Szoval nem hasznal egybol. Ezert lehet h ez lesz a dologban.

2016. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!