Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy gond van nálam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szokott lenni hasonló kérdés és legtöbbször semmi alapja nincs a feltevésnek. Viszont én most kezdtem el ezen aggódni. Igazából 7 év alatt soha nem vettük komolyan a védekezést. A megszakításra még azt mondtam, oké, nálunk bejött. Pharmatexet azért is kezdtük el használni, mert már nem gond, ha összejön. Hát ettől se kell félnünk, és a naptármódszer is nagyon jól működik nálunk... Viszont csak most kezdtem ezt az egészet összefüggésbe hozni a kevés menstruációmmal. Már egy jó ideje elég "minimális", tampon max az első 2 nap kell csak. Illetve most van az, hogy már akkor se. Megjött tegnapelőtt, de elég a tisztasági. Mondjuk ez megmagyarázná miért válik be minden módszer. :(
2016. jún. 2. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán nem sokat számít, hogy milyen erös a menzeszed, van, akinek jóformán sosincs, mégis minden további nélkül terhes lesz.


Az, hogy nektek a megszakítás, Pharmatex bevált, csak azt azt jelenti, hogy szabályos a ciklusod, nincs soron kivüli peteérésed, és a párodnak sincs az elöváladékban spermium.


Viszont ha arra gyanakodsz, hogy valami probléma lehet veled, akkor ne itt kérdezz, hanem menj el nögyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad.

2016. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a ciklus 28-36 nap közötti volt, kevés vérzés, erős görcs, családban van endometriozis és ir is, nehezen jön a baba, nekem volt egy cisztám, úgy védekeztünk ahogy ti, mivel egyszer mikor abbahagytam a fogamzásgátlót abban az évben 2x volt menzeszem, mondtam soha többet. Voltak "rizikós" esetek, amikor becsúszhatott volna, és mégsem lett belőle baba.

Teljesen azt hittem, hogy majd nehezen fog összejönni, én rá is kérdeztem dokinál, hogy érdemes e kivizsgáltatnom magam. Kinevetett, hogy ha nem is próbálkozunk, mit akarok. Elméleteket ne gyártsak, majd ha 1 éve nem jön össze.


Jelentem első hónapban babás lettem. :)

2016. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha közben nem volt párcsere, akkor a pároddal is lehet gond, és azt még egyszerűbb is kivizsgálni egy sperma vizsgálattal. Ha minden ok, legalább egy probléma kizárva.
2016. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És tisztában vagyok vele, hogy - főleg így - azért nem is olyan könnyű teherbe esni. Viszont ha meg belegondolok, hogy mennyi olyan necces helyzet volt, ami után azt mondtam, "na most tuti terhes vagyok", és nem, soha nem voltam az. Sokszor vagyunk együtt középidőben is, nem egyszer félúton kerül csak elő a Pharmatex is. Úgyhogy most picit azért elkezdtem aggódni ezen.
2016. jún. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!