Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati betegség vagy baba?

Nőgyógyászati betegség vagy baba?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusban. Kb múlt hét kedden vagy szerdán volt peteérésem. Péntektől máig apró gyengêbb szurkálasokat érzek a jobb petefészek vagy a méhem jobb oldalán, nem tudom pontosan. De ma szinte minden mozdulatra fáj azon az egy ponton. Ki se bírok kelni az ágyból olyan fáradtnak érzem magam. Rám ez nem jellemző általában már reggel 7_től porogni szoktam. Tegnap óta enyhén a cicim is fáj. Jövőhét hétfőn van a menses ideje. A furcsa egy ponton lévő szurka miatt írtam a kérdésem foleg.

Köszönöm


2016. jún. 7. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... :) Az ovulációt követő 6-7. napon kezdődik meg a beágyazódás. Ha érzékenyebb típus vagy, különböző formákban akár azt is érezheted. Lehet, hogy valami most kezdődik el! ;)

Drukkolok! :)

2016. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba.

Második terhességemkor nekem bal oldalon szúrt, nem bírtam rendesen feküdni sem, még hánytam is, úgy fájt. Ez kb 1,5 napig tartott, utána elmúlt. Aztán a mensim meg nem jött meg, csináltam tesztet és pozitív lett.

2016. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ês ez a fáradékonyság is erre utalhat??
2016. jún. 7. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Faradekonysag nem. Ahhoz mar kell egy vegbement beagyazodas.

Beagyazodas jele maximum szurkalas. Gorcs. Vercseppek.

2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi aki még tud valami tapasztalatot írni, azt várom :)
2016. jún. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!