Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkezdődött volna a beágyazód...

Megkezdődött volna a beágyazódás ilyen korán? Egyáltalán lehetséges teherbeesés menzesz alatt?

Figyelt kérdés

Menstruációm alatt (kevés vérzés idején,inkább maszatolás) együtt voltunk a párommal. Nem védekeztünk semmivel, és megszakítást sem alkalmaztunk.

Öt nap telt el azóta, és ma egész nap úgy szúrt a hasam, egyik oldalt a petefészkemben éreztem,hogy alig bírtam helyt állni munkahelyemen, nem jellemző rám ilyen "szúrkálás".

Lehetséges, hogy menstruációm alatt teherbe estem, vagyis elkezdődött volna a beágyazódás 5 nap múlva?

Köszönöm előre is, kérlek ne hurrogjatok le a kérdésért, nem szokásom kiírni ilyeneket, de hiába olvasgattam, nem találok hasonlót, mint a helyzetem.


2016. jún. 9. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most van peteérésed!
2016. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, az ovu viszont közeledhet, a beágyazódás az esetek döntő többségében nem jár semmilyen érzettel, pláne nem ilyen fájdalommal. Plusz 5 nap után még akkor sem kezd el beágyazódni, ha ovukor volt az aktus, több idő kell az osztódáshoz és amíg a méhbe leér, még ott is lebegve osztódik néhány napig, stb. Én ovura tippelek, szerintem most a napokban akciózzatok. :)
2016. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt elfelejtettem leírni, pedig elég fontos, hogy ez első ciklus napon volt. Tehát most még csak ötödiken vagyok. Elég korán lenne akkor most ovulációm, ha azt érezném meg.

Lehet nagyon bolond kérdés lesz :

Lehetséges szerintetek, a nő számára rendkívűl élvezetes együttlét, hirtelen ovulációt okozzon?

2016. jún. 9. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre válaszolva. Igen előfodulhat spontán ovuláció. Nekem azon a héten fogant amikor meg kellett volna lennie. :)
2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció nincs egy csettintésre, kb. kéthetes folyamat, amíg a tüsző megérik repedésre alkalmas méretűre (20-25 mm) Max úgy tudom elképzelni, hogy előző ciklusból a petefészekben maradt egy majnem érett tüsző, amit az akkori domináns tüsző akkor nem hagyott megérni és az a köv. ciklus első felében megreped. De nem ez az alapvető működési rend. :)
2016. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Plusz ahogy már az előbb is leírtam, a megtermékenyülés hossza akkor is több ennél, ha ovukor volt az együttlét, tökmindegy, hogy rendkívüli, vagy időben lévő ovuról beszélünk.
2016. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Tehát semmiképp nem érezhetek még semmit sem terhességgel kapcsolatban, kivéve persze ovulációt, de akkor viszont már nem életképesek a katonák az akkori együttlétből. Tehát terhesség szinte kizárt menstruáció alatt?!

Ha mégis tesztelnék, kb.két hét múlva érdemes jól gondolom?

Köszönöm mégegyszer!

2016. jún. 9. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, aktus után bő két héttel érdemes először tesztelni. De ha mód van rá, inkább szexeljetek, mert azért az a reálisabb, hogy ezután lesz majd ovu. :)
2016. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!