Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter 1 vitaminról mi a...

Trimeszter 1 vitaminról mi a véleményetek? Tényleg segíthet?

Figyelt kérdés
IR PM pcos vagyok. Jód mentesség van előirva de ez tele van jóddal. De az oldalán sokan irnak jót róla. Szerintetek? Szedni nem szedni...
2016. jún. 12. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a 12,4 FSH szinteket 6,8- rá csökkentette,végre van peteérésem,csak javasolni tudom :)
2016. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyis, hogy nekem nincs peteérésem eggyáltalán closty nélkül? Jód mentesség van előirva a pm miatt ez nem kavar be?
2016. jún. 12. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan ez volt nekem is,és a TSh-m is magas volt és lement 1,7-re.Magam is alig hittem el,de ez tényleg csodaszer.Mostmár csak a pozi tesztet várom :)
2016. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont nekem is ez a problémám,hogy szinte egyik terhes vitamin nem jó mert mindbe van jód!esetleg az elevit jó de csak a sima elevit!

be fog zavarni a pm-be !nem viccből tiltja a jód bevitelt a doki!nem lehet jódozott dolgokat enni (se só,se ételízesító,se tengeri dolgokat!

2016. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok, nekem rendbe tette. :) Szinte mindig kettő fölött volt és most 1,7.Kérdezd még a Tündit,aki a gyártó.
2016. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló :

neked lehet jódot fogyasztani?nem tiltottak le róla?

mert ha nem akkor neked jó de a pm nek nem tesz jót!

Pm alulműködésre

2016. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2,4 Tsh-m volt,gyógyszert sem kaptam rá,viszont baba szempontból ez már pm alulműködés,mivel kettő alatt kell lenni.Ennek ellenére mióta szedem lement normál értékre.Én csak a tapasztalatokat írom le,hogy mik a változások mióta ezt szedem,és az mind pozitív.
2016. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem hogy tisztában vagyok azzal hogy a jód ilyenkor kerülendő,de nálam akkor is pozitív hatása volt.
2016. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is letiltott az orvos a jódról, de mellette ezt a vitamint "írta" ki, én nem is figyeltem...

Mondjuk a babának meg kell a jód mert a hiány kreténizmust okoz...szóval,áááá legjobb ha megkérdezed az orvosod :(

2016. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az a kretènizmus , utolso?
2016. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!