Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szed valaki Trimeszter terhesv...

Szed valaki Trimeszter terhesvitamint?

Figyelt kérdés
Arra lennèk kíváncsi hogy mik a tapasztalatok erről a vitaminről pár hónapja Czeizel Endre vitaminját szedtem kb 1 hónapig. Melyik a jobb?

2016. jún. 2. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen én,2 hónapja. Magas FSH szint(petefszek kimerülés),magas TSH indig kettő fölött.Mióta ezt szedem,most elmentem hormonvérvételre és az eredményeim.FSH 6,88,TSH 1,7!! Egyszerűen csodát tesz.2010 óta csak egyre rosszabbodot az eredményem,most meg mintha elvágták volna,visszaállt.Ajánlom mindenkinek! :)
2016. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a vitamin!Nekem sokan mondták,hogy méghozzá a várva várt babàt!Lassan 1 éve nem jön össze.Mennyibe kerül és hol lehet beszerezni?
2016. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szuper :) akkor holnap be is szerzem, [link] Én innen fogom venni :).


Igazából napok óta hányingerem van napközben többször is ma reggel teszteltem de semmi. És amugy sem hiszem hogy ilyen hamar érezném a tüneteket jövőhét csütörtökön kellene megjönnie.

2016. jún. 2. 16:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Vajon gyógyszertárban kapni?
2016. jún. 2. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,én gyógyszertárban vettem mindig,van ahol 4900ft,ahol én veszem ott 5300ft,mert ők gyorsabbak voltak és segítőkészebbek.
2016. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Benu gyógyszertárban vettem.
2016. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem erős fejfájást okozott. Mindennap fájt a fejem tőle. Egyéként sok jót hallottam róla, hogy másoknak bejött. Nekem nem volt jó.
2016. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szuper :) akkor keresek egy gyógyszertárat és veszek.

Köszönöm

2016. jún. 4. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!