Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez a teszt már...

Most akkor ez a teszt már pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Vagy negatív ?


Egyébként miért jön elő akkor a csík ?


Magasabb a szint de még nem érik ?


2016. jún. 13. 00:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
De szerintem vegyél egy másik tesztet ami értelmesebb és nézd meg azzal is, mert mi van ha a teszt rossz. Néha előfordul hogy hibás termék, ha kétes vagy pozitív a teszt, akkor is érdemes megismételni mégegyel.
2016. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
az utasítás szerint negatív!
2016. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Elfogyott a tesztem . Venni már nem tudok mert drága, de ha valaki érti mit jelent h elojon a csík írja le .


Kb 7 v 6 napja 1 csíkos volt aztán halványan látszott a 2. Aztán kb 3 napja félig látszott most meg ilyen mint amit fel raktam . Akkor 1 v 2 nap múlva kéne lenni ovuláció nak ?

2016. jún. 13. 00:52
 14/27 anonim ***** válasza:
20%

drága? mégis mennyire.


Ha negatív akkor nem kell megismételni a dolgot, de ha nem az, vagy pozitív, akkor muszáj, mert mi van ha false riasztás.


500 forint egy teszt. Ha jobbat veszel akkor 1000. Ha meg babát vársz, és akarsz akkor meg ráérsz várni, elöjönnek majd a jelei.

2016. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy ovu teszt,ha jól gondolom,igaz kérdező? A leírás alapján negatív.
2016. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Igen ez ovu teszt. Negatív még.
2016. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként kedves kérdező,legutóbbi kérdésednél is leírtuk,hogy akkor pozitív,ha a 2.csík erősebb a kontrollnál.
2016. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez a teszt negatív, pont olyan, mint a leírásban a negatívnál szereplő második kép.


Jó tanács: legközelebb írd le a kérdésnél, hogy LH tesztről van szó, mert a válaszadók több, mint fele azt hitte, hogy hcg-teszt, és ezért írták pozitívnak, aztán kezdtek el gratulálni meg orvoshoz küldeni. Totál káosz lett.

2016. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű mert kérdeztem h ilyenkor nem érik még de lassan fog vagy miért jön elő a csík
2016. jún. 13. 09:12
 20/27 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Mert inkább kora esti órákra szokták időzíteni úgy tudom. Viszont már nagyon a finis, ha lenne még teszted szerintem ma vagy holnap már pozitív lenne. Érdemes lenne venned még.
2016. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!