Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez a teszt már...

Most akkor ez a teszt már pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Vagy negatív ?


Egyébként miért jön elő akkor a csík ?


Magasabb a szint de még nem érik ?


2016. jún. 13. 00:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

fastest.hu-ról tudsz olcsóbban rendelni ovu és terhes tesztet is.


A helyedben inkább hőmérőznék,soha nem volt pozitív LH tesztem mégis van 2 gyermekem :)


A többiek is irták ez negatív

2016. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

hálisten találtam, estefele csináltam . :) 3-at találtam , csináltam reggel, de az is ilyen lett . este is csinálok...


lehet kipróbálom a hőmérőzést :) köszi

2016. jún. 13. 18:11
 23/27 A kérdező kommentje:

most este már nagyon halvány...


akkor lehet, előtte nap lehetett volna pozitív, amikor nem néztem?

2016. jún. 13. 21:16
 24/27 A kérdező kommentje:
voltam vérvételen a mens mentisben a tesztelés után és igazolható a peteérés!! :) :)
2016. jún. 21. 20:09
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem az ovulációs tesztnél a második csík mindig halványabb maradt, pedig igazolható peteéréseim voltak azokban a hónapokban (uh-n látszott, majd pedig a harmadik hónapban teherbe is estem). A nőgyógyász mondta, hogy a vizelet sűrűségétől is függ, ugyanis ha az ovulációs teszt előtt 3-4 órán belül folyadékot fogyasztasz, akkor a vizelet koncentrációja felhígulhat és a második csík halványabb lehet pozitív eredmény ellenére. Szóval én magamon kifigyeltem, hogy amikor megjelent a második csík, még ha halványabban is, onnantól kezdődött az "ovulációs ciklusom" és akkortól próbálkoztunk, be is jött. 29 hkm
2016. jún. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Dejóóóóó :) nagyon gratulálok :)
2016. jún. 22. 09:56
 27/27 anonim ***** válasza:
Gyógyszer után kezdtem ovutesztelni. Utanaolvastam először is h este erdemes csinalni és minden nap ugyanabban az időben. Ezután az erősödő csikot kell megfigyelni. Nekem két napig volt olyan vagy ahhoz nagyon hasonló csíkos mint a kontroll.Nekem ez utan volt az ovum, m következő nap mar sokkal halványabblett. 3ik hónapban már hőmérőzés is volt, de akkor már nem jött meg :) 16hkm
2016. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!