Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres utan 3 hettel miert...

Peteeres utan 3 hettel miert nem jott meg?

Figyelt kérdés
A ciklusaim mostanaban szabalytalanok kicsit ami egyebkent is hosszu. Voltam nogyogyasznal 05.23-an akkor azt mondta van egy erett 19 mm-es tuszom. Tehat 14+ 1-2 nap mulva meg kellett volna jonnie ami egy hete volt. Tegnap voltam vervetelen, a hormon szinteket nezi meg. Ennek az eredmenye a jovo heten erkezik. Az esetleges hormonproblema miatt keshet vagy terhesseg?
2016. jún. 15. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy volt egy 19 mm-es tüsződ, még nem biztos, hogy rendesen meg tudott érni és megrepedni. Ha nem jött meg, akkor vagy terhes vagy, vagy tényleg nem repedt meg. Ha a teszted negatív, akkor valószínű, hogy nrn sikerült a repedés.
2016. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csinaltam meg mert elozo honapokban mindig annyira remenykedtem es sorra lottem el a negativ teszteket. Ebben a honapban teljesen lemondtam rola, nem figyeltem a "jeleket" stb. Ma kezdtem ugy erezni mintha meg akarna jonni de nem egyertelmuen az a tipikus erzeseim vannak ezert gondoltam megnezem mikorra varjam, hogy oltozzek a ballagasra es ekkor tunt fel, hogy hopp egy hete kesik.
2016. jún. 15. 19:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt egyebkent. Nem is gondoltam hogy egy ekkora tuszo kepes nem megrepedni.
2016. jún. 15. 19:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj vagyis tudom hogy van ilyen csak ebbe most nem gondoltam bele. Sajnalom csak mar tele van a fejem mindenfelevel :( Lehetseges hogy nalam ez tobbszor elofordult es ezert van sok apro ciszta mindket petefeszkemben?
2016. jún. 15. 19:04
 5/16 A kérdező kommentje:
Azota sem jott meg.
2016. jún. 21. 22:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet??? Azt már mutatnia kell. Ha van baba. :-) hajrá
2016. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem meg. Nem mertem :( pedig jobb lenne mostmar mint a bizonytalan varakozas. Holnap reggelre veszek. Egyebkent ha az utolso par honapot nezem hogy hany napot kesett akkor pont most jarok ott hogy meg kell jonnie. 39 vagy 40. Ciklusnap.
2016. jún. 22. 09:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem veszitesz semmit. Vegyél...
2016. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Jobb így agyalni inkább rajta? :)
2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem nem jobb de annyi penzt kidobtam mar es annyit remenykedtem hogy most nem akartam. Holnap reggel megkapom a vervetel eredmenyet. Ha azokkal minden oke akkor egybol meg is vsinalom a tesztet. Ha nem oke es beigazolodik amit a doki gondol akkor sajnos nekem nem lehet babam (meg). Ezert sem csinaltam eddig es nem nagyon agyaltam rajta amiota ezt megtudtam. Nem szerettem volna remenykedni. De szerintem itt hormon baj lesz. Koszonom a valaszolat es holnap megirom hogy mi a helyzet :)
2016. jún. 22. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!