Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme hőmérőzni, ha nem...

Van értelme hőmérőzni, ha nem mindig ugyanabban az időpontban kelek fel?

Figyelt kérdés
Változó, hogy mikor kell felkelnem, van, hogy reggel 4-kor, néha csak 7-8 körül, de néha éjszaka dolgozom, akkor meg ugye hazaérek mondjuk reggel 7-re, aztán alszom, amíg alszom... hétvégén, vagy amikor megtehetem, akkor is simán alszom vagy 10-11-ig sokszor.

2016. jún. 16. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én ugy tudom ,hogy a hömérözésnek pont az a lényege ,hogy mindig ugyan abba az idöbe mérd felkelés elött. De én csináltam nekem nem hozott eredményt 37 volt a höm amig meg nem jött a nem várt. ovulácios tesztbe jobban bizok.
2016. jún. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így több órás különbséggel nem. Én is akartam volna de hajnal 4, reggel 8 meg délután 2 azért túl nagy különbség a műszak miatt, én is így dolgoztam.
2016. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez így nem fog menni. :S De olvastam olyat, ha reggel nem megoldható ugyanabban az időpontban a mérés, akkor az is jó, ha a nap bármely szakában ugyanakkor 1 óra fekvés után mérünk. Azt meg tudnám oldani. Szerintetek?
2016. jún. 17. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!