Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért van az hogy a hőm nem...

Mért van az hogy a hőm nem megy le a ciklusom 6. dik napján sem még mindig ugyanannyin van kint menszi előtt? Pár hónapja mérem de ilyen még nem volt. Tapasztalatokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
kint helyett mint akart lenni ☺
2016. jún. 16. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes vagy. Van aki ek megjon az elso mensije meg. Tesztelj es kiderul.
2016. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Két napja teszteltem negatív. és a melleim sem fajnak már. és a menszim is másfél napig volt.
2016. jún. 17. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam pedig en is. De nekem pozitiv lett a tesztem. Kesobb azert meg csinalj egyet. Nekem a digitalis clearblue mutatta ki.
2016. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és volt valami tüneted?
2016. jún. 17. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Csak az h 2 napig volt meg gyengen.
2016. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem egy erős nap volt, és az bosszant hogy a hőm nem ment le. így nem tudom lesz e ovum ebben a hónapban?
2016. jún. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!