Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves létemre miért vágyok...

16 éves létemre miért vágyok iszonyatosan babára? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Amióta a barátommal nemi életet élünk, mindig csalódott vagyok amikor megjön. Itt állandóan teherbeesés/terhesség témakörben olvasok, és amikor úgy írják alá hogy x hetes kismama/kismami/kismamó olyan fokú irigységet érzek:S Sőt van hogy el is sírom magam hogy én is kismami akarok lenne és gyereket szeretnék, nem érdekel a korom. A 3 éves szomszéd kisfiú állandóan nálam van, mert mindig áthozom, hogy játszak velek. Annyira vágyom egy kisbabára!!

Mi van velem?


2010. ápr. 12. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért még ne vállalj, túl fiatal vagy.
2010. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De úgy mégis, olyan jó lenne.
2010. ápr. 12. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
16 évesen én is vágytam már nagyon babára,de semmi pénzért nem vállatam volna be olyan fiatalon a semmire,ráadásul az akkor pasimmal már réges régen nem is vagyok együtt.25 évesen találtam meg azt az embert akinek gyereket fogok szülni egy hónap múlva.
2010. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a hormonok dolgoznak benned, nyugi, normális vagy, de a kisbabára vágyás és a babavállalás nem ugyanaz. Gyereket szülni kellenek a megfelelő körülmények is, mint pár, férj, társ, aki jó apa lesz, ezt meg kell találni, munka, stb. Ugyanígy, ahogy babára vágysz, jöhet hirtelen egy teljesen más érzés is, ami meg mondjuk a karrieredre vonatkozik....higgy az idősebbeknek:) de normális vagy nyugi:) nem szeretnél óvónő lenni?
2010. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm aválaszokat.

Óvónő? Eddig ezen nem gondolkoztam, de most hogy mondod...:) Közgazdasági szakközépbe járok, onnan nem tudom hova tudnék mennék, ahol óvónőket képeznek.

2010. ápr. 12. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvónőt az összes pedagógusképzőben. A www.felvi.hu oldalon kereshetsz ilyen főiskolákat, egyetemeket. Kaposvár, Eger, Budapest, Miskolc, szinte minden országrészben van.
2010. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami lelki oka ennek az erős anyaság utáni vágynak??
2010. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!